Jesteś na:
inne wydarzenie

Miss Supranational 2015

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
04 grudnia 2015
20:00
Gdzie:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Krynica-Zdrój, małopolskie, Polska
Strona www:
http://www.krynica-zdroj.pl/pl/275/480/miss-supranational-215.html
Organizatorzy:
Nowa Scena
Zapisy:
brak, bez rezerwacji

4 grudnia 2015 roku podczas uroczystej gali po raz 26-ty zostanie przyznana najpiękniejszej Polce korona Miss Polski. Wielki finał po raz drugi odbędzie się w Krynicy-Zdroju.

Na widowiskowej scenie, która powstanie na lodowisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wystąpią najpiękniejsze Polki w wieku od 18 do 24 lat, które walczyć będą o koronę Miss Polski. Wśród nich jest ta, która reprezentować będzie Polskę na największym i najsłynniejszym międzynarodowym konkursie piękności na świecie – Miss World 2016.

Wybory Miss Polski poprzedzą wybory międzynarodowe Miss Supranational, które także odbędą się na krynickim lodowisku w dniu 4 grudnia. W konkursie ma wziąć udział ponad 80 kandydatek z całego świata, Polskę będzie reprezentować Ada Sztajerowska Miss Polski 2013.

Kandydatki z Polski mają już sukcesy w tym międzynarodowym konkursie piękności w ubiegłym roku kryniczanka Katarzyna Krzeszowska została 4-vice Miss a w 2011 roku koronę Miss Supranational zdobyła Monika Lewczuk. Ubiegłoroczny konkurs wygrała kandydatka z Indii – Asha Bhat

Miss Polski oraz Miss Supranational będą transmitowane na żywo na antenie telewizji Polsat. Miss Supranational to również świetna promocja Polski i Krynicy-Zdroju na świecie, finałową gale zobaczą widzowie z blisko 100 krajów świata.

Dodano: 25 listopada 2015
Data aktualizacji: 25 listopada 2015
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.