Jesteś na:
inne wydarzenie

Medytacja harmonizująca energie czakramów

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
10 lutego 2016
19:30
Gdzie:
Księgarnio-kawiarnia Nalanda
ul. Plac Kościuszki 12
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Strona www:
https://www.facebook.com/events/1502655080036242/
Organizatorzy:
Księgarnio-kawiarnia Nalanda Tel.: 507 24 25 26 E-mail: [email protected]
Zapisy:
brak, bez rezerwacji

Serdecznie zapraszam do udziału w prowadzonych przeze mnie medytacjach równoważących energię w czakramach energetycznych ciała.

Technika, którą stosuję, łączy pierwotne mantry bidża z opartymi na numerologii pitagorejskiej częstotliwościami solfeggio. Mantry bidża (bidża znaczy - nasienie) to święte sylaby (LAM, VAM, RAM, YAM, HAM, OM), sięgające swoimi korzeniami starożytnej tybetańskiej tantry, odpowiadające wibracjom każdego czakramu, dające moc otwarcia, sprawiające, że lotos rozkwita. Można ich użyć do otwierania i harmonizowania poszczególnych ośrodków naszego ciała energetycznego, jakimi są czakramy.

Częstotliwości solfeggio (396, 417, 528, 639, 741, 852, 963Hz) to dźwięki o szczególnych wibracjach, które wykazują mocno uzdrawiające działanie na poziomie fizycznym, mentalnym oraz duchowym, włącznie z transformacją i regeneracją kodu DNA. Zapewne świadomym tego faktu był Nikola Tesla, kiedy mówił: \"Gdybyś tylko wiedział jaka jest wspaniałość w liczbach 3, 6 i 9, posiadałbyś klucz do wszechświata\".

1+4+7=12, 1+2=3

2+5+8=15, 1+5=6

3+6+9=18, 1+8=9

 

Nawet jednorazowa medytacja daje wyraźnie odczuwalne rezultaty, znacznej redukcji ulegają wszelkie blokady, napięcia oraz mentalne i emocjonalne zanieczyszczenia w czakramach. Regularne jej stosowanie na stałe wprowadza równowagę i harmonię przepływu energii, co natychmiast znajduje odzwierciedlenie w jakości i świadomości naszego życia codziennego.

 

Medytacja trwa około 60 min. i odbywa się na siedząco, na macie, najlepiej w siadzie skrzyżnym, ważne aby kręgosłup był ustawiony prostopadle do ziemi.

 

Prowadzenie: Roman Felczyński

Od wielu lat zajmuję się dźwiękiem, zarówno jako muzyk, jak realizator dźwięku (studyjnie i koncertowo). Około siedmiu lat temu wkroczyłem na ścieżkę rozwoju duchowego, a szczególnie interesuje mnie rola i znaczenie dźwięku (różnych jego częstotliwości, barw, sekwencji) oraz muzyki na tej drodze.

Na co dzień używam archaicznych instrumentów wschodnich, jak gongi i misy tybetańskie, instrumentów szamańskich, różnego rodzaju bębnów oraz wynalazków perkusyjnych własnego pomysłu, a także syntezatora i elektronicznych efektów dźwiękowych. Wykonuję koncerty relaksacyjno-medytacyjne oraz indywidualne masaże dźwiękiem gongów i mis tybetańskich.

Redaktorzy:
Dodano: 3 lutego 2016
Data aktualizacji: 3 lutego 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.