Jesteś na:
szkolenie

Zumba® & Fit Day vol.2

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
16 lipca 2016
12:00
Czas zakończenia:
17:00
Gdzie:
Bene Sport Centrum
Modra 80
Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Organizatorzy:
Bene Sport Sp. z o.o.
Zapisy:
brak, bez rezerwacji

Zapraszamy wszystkich miłośników Zumby® oraz Fitnessu na największe taneczne wydarzenie lipca - Zumba® & Fit Day vol.2 z Sylwią Heresztyn, Moniką Przybylską oraz Dominiką Wójcikiewicz!

 

To już II spotkanie mające na celu świetną zabawę zarówno w tańcu jak i w formie fitness. Naszym specjalnym gościem będzie Sylwia Heresztyn z Poznania, pasjonatka zajęć fitness na stepie w formie choreografii oraz wzmacniania. Jej niesamowita energia i zarażający uśmiech sprawi,że jeszcze na długo będziecie pamiętać imprezę.Drugim gościem specjalnym jest szczecińska instruktorka Zumby Monika Przybylska. Tancerka od 9 roku życia. Jej ulubioną formą tańca był od zawsze hip-hop, dlatego spodziewajcie się czarnych rytmów podczas 2 godzinnej Zumbowej uczty.

Co, gdzie i kiedy?

Wydarzenie odbędzie się w 16 lipca 2016 r.(Sobota) w ośrodku Bene Sport Centrum przy ul. Modrej 80 w Szczecinie. Plan dnia:

 • 12:00-13:00 HOLIDAY BODY STEP - Sylwia Heresztyn,
 • 13:00-14:00 MASTER CLASS ZUMBA - Monika Przybylska i Dominika Wójcikiewicz, 
 • 14:00-15:00 PRZERWA TECHNICZNA - na złapanie oddechu, uzupełnienie deficytu kalorycznego, 
 • 15:00-16.00 STEP UP TO SUMMER - Sylwia Heresztyn,
 • 16:00-17.00 MASTER CLASS ZUMBA - Monika Przybylska i Dominika Wójcikiewicz. 

Opis zajęć:

 • Holiday Body przekonaj się jak w sposób łatwy i przyjemny możesz wzmocnić swoją kondycję i popracować nad wakacyjną sylwetką.
 • Step Up to Summer wakacyjna choreografia na stepie, wyraź ekspresję swojego ciała i siebie samej/samego tak jak lubisz najbardziej.

Słów kilka o instruktorach:

 

Sylwia Heresztyn

Ze sportem związana od najmłodszych lat, z fitnessem od 10 lat. Szkoleniowiec i Prezenter w ProFi Fitness School, menager ds. szkoleń ProFi Fitness School w Wielkopolsce. Jako szkoleniowiec niesamowitą radość i satysfakcję sprawia jej przekazywanie tajników sztuki instruktorskiej, a dokładność i precyzję ruchu oraz indywidualne podejście do każdego uczestnika stawia na pierwszym miejscu. Swoją wiedzę i umiejętności instruktorskie nieustannie udoskonala poprzez uczestnictwo w licznych konwencjach, warsztatach i szkoleniach w Polsce i za granicą. 

Monika Przybylska

Od 2008 r.instruktor rekreacji ruchowej specjalność fitness i nowoczesne formy gimnastyki, od stycznia 2015 r. licencjonowany instruktor ZUMBA Fitness, członek ZIN. Taniec zawsze był obecny w jej życiu, w wieku 9 lat rozpoczęła swoją przygodę od tańca współczesnego, później był hip-hop i new style. Brała udział w warsztatach tanecznych z tancerzami całego świata, m.in. Marty Kudelka, Nick Bass (najlepsi choreografowie i tancerze współpracujący z takimi gwiazdami jak Michael Jackson czy Justin Timberlake). Prowadziła zajęcia taneczne zarówno dla dzieci jak i nastolatków. Po zakończeniu przygody z tańcem lukę po nim wypełniła ZUMBA.Dominika WójcikiewiczInstruktorka Zumba®Fitness, Zumba®Kids&Kids Jr i Salsation™Elite. Nazywana „Wulkanem energii” i „Petardą” . Tancerka najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej S w tańcu towarzyskim. Zwyciężczyni i finalistka wielu międzynarodowych i ogólnopolskich turniejów. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje i doskonali umiejętności na warsztatach i szkoleniach u instruktorów i tancerzy z całego świata. Uczestniczka morderczych warsztatów tanecznych na Malcie podczas 9 edycji You Can Dance.

Koszt:

Progi cenowe:

 • I próg cenowy do 11 lipca (poniedziałek ) - 50 zł
 • II próg cenowy od 12 lipca do 16 lipca - 80 zł

Forma płatności:

 • w klubowej recepcji,
 • bezpośrednio u Dominiki Wójcikiewicz,
 • przelewem.

Dane do przelewu: Bene Sport Sp. z o.o.ul. Modra 8071-220 SzczecinALIOR BANK30 2490 0005 0000 4520 6079 9758tytułem: imię i nazwisko oraz termin wydarzenia wraz z jego nazwą

Warto wiedzieć: 

 • miejsce jest ZAREZERWOWANE, tylko po dokonaniu opłaty w klubowej recepcji, bezpośrednio u Dominiki Wójcikiewicz lub przelewem,
 • miejsce NIE JEST ZAREZERWOWANE bez dokonania opłaty wpisowej.
Dodano: 17 czerwca 2016
Data aktualizacji: 17 czerwca 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.