Jesteś na:
szkolenie

Zadbaj o swoje życie z psychologią pozytywną - szkolenie

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
29 lipca 2016
09:00
Czas zakończenia:
17:00
Gdzie:
Warszawa, Województwo mazowieckie
Warsaw, mazowieckie, Polska
Organizatorzy:
Iwona Qcharewicz
Zapisy
na stronie organizatora
cena: 455.10 zł

Jeśli amerykańskie hasła „keep smiling” czasami cię denerwują, to nie jesteś odosobniony w tych emocjach. Słysząc hasło „psychologia pozytywna” możesz pomyśleć, że to podobny temat; jakaś dziwna propaganda uśmiechu i sukcesu ponad wszystko. Nic bardziej mylnego. Psychologia pozytywna to nurt nauki, a nie bajki dla naiwnych, dlatego proponuje tylko te rozwiązania, które zweryfikowano rzetelnymi badaniami. Oprócz promowania poczucia szczęścia, które jest często nadużywane, propaguje pojęcie „dobrostanu życiowego” i dobrego życia, w którym jest miejsce na przyjemności, pasje, zaangażowanie i poczucie sensu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat i sprawdzić jakie elementy psychologii pozytywnej pozwolą Ci dzień po dniu budować Twoje lepsze samopoczucie i zadowolenie z życia, zapraszamy Cię do udziału w naszych szkoleniach otwartych:

Dostępne terminy: 29 lipca 2016 (piątek) i 24 września 2016 (sobota)

Co zyska uczestnik szkolenia:

- dowie się jak wykorzystać 5 filarów proponowanych przez naukowców z obszaru psychologii pozytywnej do tego, aby poprawić komfort swojego życia,

- zapozna się z podstawowymi narzędziami, które pozwolą mu jeszcze wiele miesięcy po szkoleniu pracować nad swoimi przekonaniami i zmieniać je z niekorzystnych na takie, które go wspierają, a także pozwolą na rozwijanie optymistycznego podejścia do codziennych i nadzwyczajnych wydarzeń życiowych,

- stworzy podręczny magazyn własnych „asów w rękawie”, z których będzie mógł korzystać w trudniejszych okresach, aby podnieść poziom swojego szczęścia i wzmacniać je każdego dnia.

Prowadzący szkolenie: Iwona Kucharewicz – autorka książki „Co z tym szczęściem? Psychologia pozytywna w praktyce.”, konsultantka, trenerka biznesu, właścicielka firmy szkoleniowej Randori. Praktyk zarządzania z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu zarządzania ludźmi.

Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu i certyfikowana trenerka Heroic Imagination Project, projektu prof. P. Zimbardo w Polsce. Prowadzi także zajęcia na Uniwersytecie Warszawskim. Więcej informacji: www.randori.com.pl

Informacje organizacyjne:

Szkolenia są całodzienne (9:00-17:00), z przerwami kawowymi i jedną przerwą obiadową.

Cena szkolenia zawiera w sobie także materiały szkoleniowe dla uczestnika, certyfikat ukończenia szkolenia, obiad i drobny poczęstunek w czasie przerw kawowych.

W każdej grupie szkoleniowej może być maksymalnie 12 uczestników, co zapewnia efektywną naukę i poczucie komfortu dla każdego.

Szkolenia odbędą się w Warszawie. Informacje dot. miejsca i sali zostaną podane w późniejszym terminie, jednak za każdym razem dobieramy miejsce z dobrym dojazdem komunikacją miejską i blisko centrum miasta.

Cena szkolenia dla 1 osoby: 370 zł + VAT

Istnieje również możliwość zorganizowania szkolenia zamkniętego dla pracowników firmy oraz dopasowania jego zakresu do specyficznej sytuacji danej organizacji lub działu.

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na szkoleniu lub potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się ze mną telefonicznie lub mailowo:

[email protected] lub [email protected]

Tel: 792 130 150

Dodano: 22 czerwca 2016
Data aktualizacji: 22 czerwca 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.