Jesteś na:
szkolenie

Warsztaty KiF: Dieta i Trening okiem Mizerów

Wróć do kalendarza

6 już edycja Warsztatów KiF. Tym razem wszyscy uczestnicy mogą spotkać się z największymi specjalistami z zakresu żywienia i fizjologii sportu w Polsce - mgr Justyną i dr Krzysztofem Mizerami.

Informacje
Kiedy:
06 marca 2016
09:00
Gdzie:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Strona www:
https://www.facebook.com/events/462138160652591/
Organizatorzy:
Akademia KiF Sport, Magazyn KIF E-mail: [email protected] www: http://kif.pl/www/
Zapisy:
brak, bez rezerwacji

mgr Justyna Mizera

Dietetyk sportowy, specjalizuję się w żywieniu i suplementacji sportowców. Posiadam wykształcenie dietetyczne oraz kilkuletnie doświadczenie w układaniu skutecznych diet m.in. mistrzom świata i olimpijczykom, ale też osobom otyłym oraz dzieciom.

Justyna Mizera jest współautorką artykułów naukowych – „Dieta piłkarza. Nawadnianie” opublikowanego w renomowanym Sporcie Wyczynowym (2012) oraz „Znaczenie diety w sportach wytrzymałościowych uprawianych na rekreacyjnym i wyczynowym poziomie”, a także „Wpływ wybranych suplementów diety na sportowców dyscyplin siłowych trenujących wyczynowo i rekreacyjnie (Zeszyty Naukowe Almamer, Warszawa 2015)” jak również autorką kilkudziesięciu artykułów z zakresu żywienia sportowców.

 

Dr Krzysztof Mizera

Fizjolog sportowy, doradca żywieniowy. Współpracuje m.in. z czołowymi sportowcami, mistrzami świata i Europy, głównie piłkarzami, biegaczami i kulturystami.

Od 2008 r wykładowca i adiunkt na uczelniach wyższych oraz w Studium Medycyny Sportu Carolina Medical Center w Warszawie (prowadzi zajęcia z fizjologii sportu, żywienia w sporcie, diagnostyki zdolności wysiłkowych), współautor książki "Medycyna wokół nas" (2012), autor bestsellera "Bieganie jest proste" (2014 r), autor ponad 100 artykułów naukowych i popularnonaukowych publikowanych w Polsce (m.in.: Focus, Przekrój, Bieganie, Kulturystyka i fitness, SdW, Sport Wyczynowy, Medicina Sportiva, Wiedza i Życie) i zagranicą. Dieta sportowa była tematem jego rozprawy doktorskiej, a wiedza z tego zakresu oraz doświadczenie sa stale poszerzane. Czynny uczestnik konferencji naukowych. 

Ekspert Polsat news Panoramy TVP2 i Superstacji. Dyplomowany instruktor kulturystyki, fitness, lekkiej atletyki. Uczestnik 5 półmaratonów (21 100 m). Wiele lat uprawiał sporty siłowe. 

Dodano: 28 stycznia 2016
Data aktualizacji: 28 stycznia 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.