Jesteś na:
szkolenie

Warsztaty dla kobiet MOC KOBIETY – ŻYJ W HARMONII ZE SOBĄ I ŚWIATEM!

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
01 grudnia 2015
18:00
Gdzie:
Krzemieniecka 2a
Łódź, łódzkie, Polska
Strona www:
http://www.pos.lodz.pl/index.php?q=str&d=16&pd=108
Organizatorzy:
Poleski Ośrodek Sztuki
Zapisy:
brak, bez rezerwacji

MOC KOBIETY – ŻYJ W HARMONII ZE SOBĄ I ŚWIATEM!

W pogoni za codziennymi sprawami my, kobiety zapominamy o sobie i swoich marzeniach! Zajmują nas sprawy ważne i drobne, sprawy bliskich nam osób, praca, dom. Działamy na rzecz naszej rodziny, dzieci, partnera. Realizujemy się zawodowo. W tej gonitwie często brak nam czasu dla siebie. Umykają nam nasze marzenia. Gubimy kontakt z własnymi potrzebami, brakuje nam czasu dla swoich pasji, przyjemności. Jeśli chcesz: żyć świadomie, zaakceptować i docenić siebie, odnaleźć harmonię pomiędzy różnymi życiowymi rolami, odkryć swoje mocne strony, poczuć wewnętrzną siłę, sięgnąć po swoje marzenia……..to, zapraszamy na warsztat pt. „Moc Kobiety”. Prowadzenie: Anna Cywińska, Anita Pryczek

Anna Cywińska – menadżer z sukcesem prowadząca firmę rodzinną zatrudniającą 120 osób, coach, trener. Jej pasją jest rozwój duchowy. Od wielu lat korzysta z różnorodnych metod i technik rozwoju osobistego i dzieli się swoim doświadczeniem. Tworzy autorskie programy rozwojowe, inspiruje kobiety do dokonywania  pozytywnych zmian w ich życiu i pracy. Absolwentka zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, absolwentka renomowanej szkoły Coachwise Coaching Center, której program akredytowany jest przez International Coach Federation, trener rozwoju osobistego.

Anita Pryczek  –  dyplomowany Life Coach Collegium Civitas w Warszawie. Pasjonatka rozwoju osobistego, z sukcesem realizuje swoje marzenie - pracę z Kobietami. Jej MISJĄ jest kształtowanie świadomości Kobiet, podążanie za ich marzeniami, wytyczanymi przez nie celami i współuczestnictwo w ich relacjach poprzez wsparcie w rozwoju. Właścicielka firmy \\\"Kobieta w Harmonii\\\". Prywatnie mężatka, mama 10 latka i 8 latki. Kieruje się mottem \\\"Człowiek, który umie żyć w harmonii z samym sobą, jest szczęśliwy\\\" - Oscar Wilde.

Dodano: 25 listopada 2015
Data aktualizacji: 26 listopada 2015
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.