Jesteś na:
szkolenie

Trening Zen Coaching - moduł 1: Coaching w duchu Zen

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
09 - 13 marca 2016
10:00
Gdzie:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Strona www:
http://www.zencoachingpolska.pl/daty-i-grafik.html https://www.facebook.com/events/1658419231107167/
Organizatorzy:
Zen Coaching Polska Tel.: +48 606 586 034 E-mail: [email protected] www: http://www.zencoachingpolska.pl/
Zapisy:
brak, bez rezerwacji

Serdecznie zapraszamy na pierwszy, otwarty moduł Treningu Zen Coaching.

Można wziąć w nim udział, doświadczyć pracy coachingowej w duchu Zen bez konieczności deklaracji udziału w całości treningu. 

 

Moduł Coaching w duchu Zen jest podstawowym elementem treningu, tworzącym fundament podejścia Zen Coachingu. 

 

Eksplorujemy prostotę i siłę zatrzymania i bycia – cieszenie się chwilą taką, jaka jest. Z tego miejsca angażujemy się w proces zgłębiania chwili obecnej (praktyka inquiry-dociekanie); zgłębiamy swoje doświadczenie, aby w pełni je zrozumieć i pozwolić, by naturalna mądrość i życiowa inteligencja mogły się rozwinąć. 

 

Stanowi to podstawę procesu, jaki zachodzi w podejściu Zen Coachingu, a dzięki temu mamy możliwość być głęboko wspierający wobec siebie i innych ludzi.

 

Kiedy relaksujemy się w byciu, zyskujemy dostęp do naszego prawdziwego, pełnego i zdumiewającego wewnętrznego potencjału spokoju, siły, radości, miłości, wolności, zaufania, jasności i kreatywności. To jest również fundament pełnego mocy słuchania i bycia głębokim wsparciem dla innych.

 

Coaching jest sztuką wspierania uważności, odpowiedzialności i świadomych wyborów poprzez zadawanie mocnych pytań i głębokie słuchanie. Ciekawość i zaufanie to podstawa tego rodzaju wsparcia, a także baza dla rozwoju takich jakości jak radość życia, spełnienie, wzrastanie, rozwój, uzdrawianie, zmiana i lekkość.

 

W tym module odkrywamy, co wspiera te jakości życia i co je blokuje. Uczymy się także jak wygląda podstawowa struktura pracy coacha i jakie narzędzia możemy wykorzystać, aby efektywnie pracować jako coach- zarówno dla siebie, jak i innych. 

Redaktorzy:
Dodano: 2 lutego 2016
Data aktualizacji: 2 lutego 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.