Jesteś na:
szkolenie

Szkolenie: Motywacja do zmiany – czyli wprowadzenie do coachingu

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
16 kwietnia 2016
09:00
Czas zakończenia:
15:00
Gdzie:
Instytut Psychodietetyki
Leszczyńskiego 4
Wroclaw, śląskie, Polska
Organizatorzy:
Instytut Psychodietetyki
Zapisy
na stronie organizatora
cena: 200.00 zł (dostępne rabaty ? 180 zł grupy: dla osób zapisujących się w grupach (minimum 2 osoby) 170 zł dla studentów i posiadaczy Karty Stałego Klienta )
termin: 16.04.2016

Prowadząca:

Mgr Małgorzata Borczyk, psycholog, psychoterapeuta, coach

Coaching to proces, dzięki któremu możemy odkryć, rozwinąć i wzmocnić swój potencjał, znajdować zasoby, które pomagają nam w rozwoju i doskonaleniu zarówno zawodowym, jak i osobistym, efektywnie dochodzić do celu. Szkolenie ma na celu pokazać czym jest coaching, czym różni się od innych form wsparcia, na czym polega praca coacha oraz pokazanie kilku istotnych narzędzi w procesie coachingowym.

Dowiesz się:

• Dowiesz się czym jest coaching

• Zobaczysz i nauczysz się wykorzystywać kilka ważnych narzędzi coachingowych zarówno dla samego siebie jak i klientów

• Nauczysz się odróżniać coaching od innych form wsparcia

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, zainteresowanych coachingiem, chcących zacząć swój rozwój pod kątem coachingu, osób, które są wprowadzać zmiany w swoim życiu i szukają narzędzi do motywacji oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką.

Cena zawiera materiały szkoleniowe oraz poczęstunek w czasie przerwy kawowej. Osoby uczestniczące w szkoleniu otrzymają certyfikat potwierdzający udział.

Informacje dodatkowe:

Koszt: 200 zł

zapisy: [email protected]

Szkolenia odbywają się w siedzibie Instytutu Psychodietetyki – Wrocław, ul. Leszczyńskiego 4/55.

Istnieje możliwość przeprowadzenia szkoleń w innym miejscu/mieście po uzgodnieniu z uczestnikami (grupa min. 6 osób).

Ilość miejsc ograniczona. W celu zarezerwowania miejsca prosimy o wpłatę zaliczki (40zł) lub całości kwoty na konto podane w Formularzu Zgłoszeniowym. W tytule wpłaty należy wpisać swoje imię i nazwisko oraz tytuł i termin szkolenia, którego zaliczka dotyczy. Potwierdzenie wpłaty oraz wypełniony Formularz Zgłoszeniowy proszę przesłać na adres mailowy: [email protected] Pozostałą część kwoty należy wpłacić przelewem najpóźniej w przeddzień szkolenia lub w Recepcji gotówką przed zajęciami.

Ostateczny termin zgłoszeń mija na trzy dni przed planowaną datą szkolenia. Po wpłacie zaliczki każdy uczestnik otrzyma mailowo informacje organizacyjne. W przypadku odwołania szkolenia, zaliczka zostanie zwrócona na konto.

Dodano: 1 kwietnia 2016
Data aktualizacji: 1 kwietnia 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.