Jesteś na:
szkolenie

Spotkanie ze zdrowiem

Wróć do kalendarza

Jak leczyć bóle kręgosłupa, rwę kulszową, dyskopatie oraz bóle stawów? O tym dowiesz się 4 lutego podczas kolejnego „Spotkania ze zdrowiem” w „Solanki” Medical SPA.

Informacje
Kiedy:
04 lutego 2016
18:30
Gdzie:
Solanki Medical SPA
Wilkońskiego 23
Inowrocław, kujawsko-pomorskie, Polska
Strona www:
https://www.facebook.com/events/1659172754350271/
Organizatorzy:
Solanki Medical SPA
Zapisy:
brak, bez rezerwacji
Linki do albumów w sieci:
Galeria zdjęć Solanki Medical SPA

Bóle krzyża dokuczają dziś nie tylko osobom starszym. Skarżą się na nie coraz młodsi ludzie. Siedzący tryb życia, wysokie obcasy, stres, brak ruchu, nadwaga – to tylko niektóre czynniki wywołujące tę przykrą dolegliwość. O tym jak im zapobiegać i leczyć będzie można się dowiedzieć w ramach „Spotkania ze zdrowiem”, którego tematem będzie „Terapia manualna w modelu holistycznym – nowoczesna metoda leczenia bólów kręgosłupa i stawów”. 

 

Prelekcję połączoną z warsztatami poprowadzi Dariusz Fielek – ekspert w dziedzinie leczenia bólów kręgosłupa i rehabilitacji. 

 

Dyskopatie, bóle stawów i bóle pleców są dziś głównymi przyczynami wizyt u lekarza. Nie można ich lekceważyć. Nieleczone powodują zmiany zwyrodnieniowe, ograniczają ruchomość i są przyczyną powstawania migreny. Istotne są prawidłowo wykonywane ćwiczenia oraz profesjonalna rehabilitacja. Dlatego w ramach kolejnego prozdrowotnego spotkania zapoznamy mieszkańców Inowrocławia i okolic z innowacyjnymi metodami terapii manualnej w modelu holistycznym, która jest receptą na wiele dokuczliwych bólów. Poprowadzimy też warsztaty prawidłowego siedzenia i zaprezentujemy ćwiczenia do samodzielnego wykonywania w domu – wyjaśnia Dariusz Fielek, kierownik Zakładu Rehabilitacji „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław. 

 

Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.30 w Sali Kryształowej „Solanki” Medical SPA.

 

Zapraszamy wszystkich, którzy cierpią na chroniczne bóle narządu ruchu i chcą je przezwyciężyć – zachęca Dariusz Fielek. 

 

Na każdego czekają atrakcyjne niespodzianki.

Dodano: 26 stycznia 2016
Data aktualizacji: 15 lutego 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.