Jesteś na:
szkolenie

Psychologiczne BHP, czyli jak się ustrzec przed wypaleniem zawodowym

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
12 marca 2016
10:00
Gdzie:
Fundacja Przestrzeń Rozwoju
ul. Paulińska 3/5
Kraków, małopolskie, Polska
Strona www:
http://przestrzenrozwoju.org/index.php/wydarzenia/138-psychologiczne-bhp-czyli-jak-sie-ustrzec-przed-wypaleniem-zawodowym
Organizatorzy:
Fundacji Przestrzeń Rozwoju Tel.: 530 999 047 E-mail: [email protected] www: http://przestrzenrozwoju.org/index.php
Zapisy:
brak, bez rezerwacji

Pracujemy coraz więcej. Po pracy myślimy i opowiadamy o sprawach zawodowych. Praca bywa naszym drugim domem. Warto zainwestować w to, aby było nam w niej "wygodnie" pod względem psychicznym. Tymczasem wiele z nas jest narażonych na zjawisko wypalenia zawodowego. Dotyka ono szczególnie pracowników będących w kontakcie z klientem, czy wykonujących obowiązki emocjonalnie angażujące. Wypalenie zawodowe przekłada się na zniechęcenie, poczucie przepracowania, niejednokrotnie pociąga za sobą choroby. Podczas warsztatów zajmiemy się profilaktyką wypalenia zawodowego, propagując zrównoważony styl życia.

 

Odbiorcy warsztatów: Warsztaty są dedykowane dla wszystkich, którzy chcą, by praca przynosiła im satysfakcję i spełnienie. Zapraszamy osoby obawiające się wypalenia zawodowego, jak i te zainteresowane automotywowaniem.

 

Korzyści dla uczestnika warsztatów:

  • odnajdziesz swoje czynniki motywujące do pracy
  • wyodrębnisz czynniki ryzyka wypalenia w swojej sytuacji zawodowej
  • dowiesz się, jak obserwować fazy i objawy wypalenia zawodowego
  • przeanalizujesz swoje relacje w pracy
  • poszukasz elementów ruchu slow life jako profilaktyki wypalenia
  • zmniejszysz poziom stresu dzięki elementom relaksacji

 

Koszt:

Zapisując się na warsztat zadecyduj ile możesz i chcesz zapłacić (możesz opłacić pełny koszt swojego udziału lub skorzystać z dofinansowania w wysokości 25%, 50%lub 75%). Jeżeli kwota minimalna przekracza Twoje możliwości finansowe, a chcesz uczestniczyć w warsztatach, istnieje możliwość całkowitego zwolnienia z opłaty - w takiej sytuacji prosimy o kontakt.

Pamiętaj, że płacąc za warsztat, nie tylko inwestujesz w siebie, ale także wspierasz działania edukacyjne Fundacji Przestrzeń Rozwoju i stwarzasz możliwość wzięcia udziału w warsztatach rozwoju osobistego i zawodowego osobie, która nie mogłaby w nich uczestniczyć z powodów finansowych.

Warsztat współfinansowany jest przez State Street Bank GmbH.

Dodano: 28 stycznia 2016
Data aktualizacji: 28 stycznia 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.