Jesteś na:
szkolenie

Oswoić stres - czyli co zrobić by stres mi służył

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
01 marca 2016
18:00
Czas zakończenia:
20:00
Gdzie:
Inspiracja. Psychoterapia - Warsztaty - Szkolenia.
Boczna 12/7
Chorzów, śląskie, Polska
Strona www:
https://www.facebook.com/events/1734920653403126/
Organizatorzy:
Anna Bigaj Tel.: 505 923 280 E-mail: [email protected]
Zapisy:
brak, bez rezerwacji

Zajęcia warsztatowe dla osób doświadczających przewlekłego stresu, żyjących i pracujących pod presją, doświadczających negatywnych skutków stresu (napięcie, bóle np. głowy, lęk nadciśnienie itp.).

 

W trakcie zajęć:

- omówienie jak działa stres, jak redukować stres, jak wykorzystać stres

- sposoby radzenia sobie ze stresem

- relaksacje

 

Zgłoszenia na warsztaty przyjmowane są telefonicznie lub drogą mailową.

 

Prowadzi:

Anna Bigaj - psycholog, terapeuta. Pomaga osobom doświadczającym trudności i kryzysów życiowych, depresji, lęku, fobii, trudności w relacjach, doświadczających przewlekłego stresu. Dzieciom i młodzieży z trudnościami wychowawczymi, szkolnymi i emocjonalnymi. Uzyskała dyplom psychologa na Uniwersytecie Śląskim. Ukończyła m.in. Czteroletni Podyplomowy Kurs Psychoterapii przygotowujący do certyfikatu psychoterapeuty prowadzony przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej w Krakowie; Dwuletni Kurs Systemowej Terapii Rodzin prowadzony przez Stowarzyszenie Rodzin „Zdrowie Psychiczne” oraz Poradnię Rodzin Oddziału Dziennego Kliniki Psychiatrii Dorosłych w Krakowie; Studia Podyplomowe z zakresu Psychologii Transportu - Uniwersytet Jagielloński; Roczny Kurs Podstawy Hipnozy prowadzony przez Towarzystwo Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą; Szkolenie w zakresie Zaawansowanego Treningu Autogennego oraz liczne szkolenia krótkoterminowe.

Posiada doświadczenie zawodowe w pracy z osobami dorosłymi, dziećmi i młodzieżą, które zdobyła pracując w Poradniach Zdrowia Psychicznego, Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej, Warsztatach Terapii Zajęciowej, Szkole Podstawowej, w trakcie praktyk na oddziałach szpitalnych, współpracując z firmami w ramach szkoleń, poradnictwa i konsultacji, a także prowadząc zajęcia na Wyższej Uczelni. Swoją pracę prowadzi poddając się stałej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Redaktorzy:
Dodano: 25 lutego 2016
Data aktualizacji: 25 lutego 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.

Wydarzenia - Chorzów

06.05.2018, Gliwice inne wydarzenie
24.06.2018, Zabrze inne wydarzenie