Jesteś na:
szkolenie

Nauka odpoczywania czyli jak wyłączyć gonitwę myśli

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
28 lipca 2016
18:00
Czas zakończenia:
21:00
Gdzie:
Warszawa, Województwo mazowieckie
Warsaw, mazowieckie, Polska
Strona www:
http://385286-9.evenea.pl/
Organizatorzy:
Akademia Wakacyjna
Zapisy
na stronie organizatora
cena: 75.00 zł
termin: 28.07.2016

Czujesz się zmęczony, zaganiany, wyczerpany? Myśli gonią jedna za drugą, nie umiesz się oderwać od ciągłego analizowania, zastanawiania się, robienia czegoś?Jjesteś ciągle czymś zajęty, a jak nic nie robisz, to uważasz że tracisz czas... Chcesz to zmienić? – ten warsztat jest dla Ciebie.

CO DOSTANIESZ?

W trakcie 3-godzinnego warsztatu

- przyjrzysz się, jakie masz metody i sposoby odpoczywania, co Ci dają,

- określisz czego oczekujesz od odpoczynku i po co Ci on jest potrzebny,

- pokażemy jaki skutek ma brak odpoczynku na organizm, jak odpoczywa ciało i umysł

- przedstawimy kilka technik na szybką regenerację,

- przećwiczysz poznane metody

- sporządzisz własny plan na to co zrobić, żeby odpoczywanie stało się rutyną.

JAK BĘDZIEMY TO ROBIĆ:

Będziemy wykorzystywać głównie narzędzia warsztatowe oraz włączymy metody treningowe, szkoleniowe i coachingowe, również nowatorskie rozwiązania m.in. Lego Serious Play. Będziemy też czerpać z technik oddechowych, mindfulness i Zen Coachingu.

O NAS

Organizator – Akademia Wakacyjna.

Prowadzący:

Joanna Adamska – trener, mentor, coach, trener Lego Serious Play. Ponad 20-letnie doświadczenie w pracy zawodowej w międzynarodowych korporacjach FMCG. Zarządzała specjalistami, managerami i zespołami. Była odpowiedzialna za sprzedaż i negocjacje. Lubi wprowadzać kreatywne metody szkoleniowe i warsztatowe.

Elżbieta Majewska - coach, mentor, trener jogi śmiechu. Ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu, marketingu, PR i sprzedaży w branżach: media, design i zdrowie. Lubi pracować z ludźmi, pozwalać sobie na szalone pomysły i pisać. Zgłębia naukowo i empirycznie szczęście, radość, kulturę, zmiany i naturę.

Beata Tarnowska-Kupny – coach, mentor, doradca, partner w firmie konsultingowej. Ponad 20-letnie doświadczenie menedżerskie w obszarze zakupów i łańcucha dostaw w korporacjach polskich i globalnych. Zarządzała zespołami, menedżerami, projektami. Skupia umiejętności restrukturyzacji procesów, negocjacji, motywacji, zarządzania przez kompetencje. Jej cecha to skuteczność.

GDZIE I KIEDY

Miejsce: Warszawa, lokum będzie podane kilka dni przed terminem

Termin: 28.07 w godz.18:00-21:00

INWESTYCJA

75 zł za 3godzinne warsztaty

Akademia Wakacyjna ma w ofercie 7 innych produktów - jeśli chcesz z nich skorzystać, oferujemy atrakcyjne ceny w pakiecie. To coś dla Ciebie? Napisz, co Cię interesuje, odpowiemy ile to kosztuje.

REZERWACJA

Miejsce w warsztatach gwarantuje przedpłata.

Jeśli zrezygnujesz z warsztatów do 5 dni roboczych przed terminem, zwrócimy Ci pełną kwotę. W przypadku rezygnacji 5 dni lub mniej przed wydarzeniem, opłata nie będzie zwrócona.

W przypadku zbyt małej liczby uczestników organizator ma prawo do zmiany terminu warsztatów lub ich odwołania (do 5 dni przed planowanym wydarzeniem). W takim przypadku wpłacone zaliczki zostaną zwrócone.

Kontakt do rezerwacji i zadawania pytań:

[email protected]

tel. 884 885 404

Dodano: 22 czerwca 2016
Data aktualizacji: 22 czerwca 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.