Jesteś na:
szkolenie

Motyka i leżak, czyli jak czerpać energię życiową z natury w wielkim mieście

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
21 lipca 2016
18:00
Czas zakończenia:
21:00
Gdzie:
Warszawa, Województwo mazowieckie
Warsaw, mazowieckie, Polska
Strona www:
http://385286-3.evenea.pl/
Organizatorzy:
Akademia Wakacyjna
Zapisy
na stronie organizatora
cena: 75.00 zł
termin: 21.07.2016

Męczy Cię szybkie tempo życia, przygniata Cię wszechobecny asfalt i beton, masz wrażenie że oddychasz spalinami, tęsknisz za powrotem do natury, czujesz że miasto wysysa z Ciebie energię - ten warsztat jest dla Ciebie.

CO DOSTANIESZ:

W trakcie 3-godzinnego warsztatu sprawdzisz za czym tęsknisz, czego Ci brak mieszkając w mieście, co robisz dla siebie i czemu to nie wystarcza, co oznacza dla Ciebie natura i co Ci daje,podpowiemy Ci gdzie w Warszawie możesz spotkać się z naturą i jak skorzystać z jej dobrodziejstw, mamy propozycje dla leniwych i aktywnych, a pierwsze spotkanie może być na Twoim parapecie,pokażemy Ci jak wzrośnie jakość Twojego życia, kiedy będziesz w kontakcie z naturą codziennie, a na koniec zaplanujesz swoje działania.

JAK BĘDZIEMY TO ROBIĆ:

Będziemy wykorzystywać głównie narzędzia warsztatowe oraz włączymy metody treningowe, szkoleniowe i coachingowe, również nowatorskie rozwiązania m.in. Lego Serious Play.

O NAS

Organizator - Akademia Wakacyjna.

Prowadzący:

Joanna Adamska - trener, mentor, coach, trener Lego Serious Play. Ponad 20-letnie doświadczenie w pracy zawodowej w międzynarodowych korporacjach FMCG. Zarządzała specjalistami, managerami i zespołami. Była odpowiedzialna za sprzedaż i negocjacje. Lubi wprowadzać kreatywne metody szkoleniowe i warsztatowe.

Elżbieta Majewska - coach, mentor, trener jogi śmiechu. Ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu, marketingu, PR i sprzedaży w branżach: media, design i zdrowie. Lubi pracować z ludźmi, pozwalać sobie na szalone pomysły i pisać. Zgłębia naukowo i empirycznie szczęście, radość, kulturę, zmiany i naturę.

Beata Tarnowska-Kupny - coach, mentor, doradca, partner w firmie konsultingowej. Ponad 20-letnie doświadczenie menedżerskie w obszarze zakupów i łańcucha dostaw w korporacjach polskich i globalnych. Zarządzała zespołami, menedżerami, projektami. Skupia umiejętności restrukturyzacji procesów, negocjacji, motywacji, zarządzania przez kompetencje. Jej cecha to skuteczność.

GDZIE I KIEDY

Miejsce: Warszawa, lokum będzie podane kilka dni przed terminem

Termin: jedno popołudnie (3godzinne warsztaty):

21.07 w godz.18:00-21:00

INWESTYCJA

75 zł za 3-godzinne warsztaty

Akademia Wakacyjna ma w ofercie 7 innych produktów - jeśli chcesz z nich skorzystać, oferujemy atrakcyjne ceny w pakiecie. To coś dla Ciebie? Napisz, co Cię interesuje, odpowiemy ile to kosztuje.

REZERWACJA

Miejsce w warsztatach gwarantuje wpłata zaliczki 30 zł.

Jeśli zrezygnujesz z warsztatów do 5 dni roboczych przed terminem, zwrócimy Ci pełną kwotę. W przypadku rezygnacji 5 dni lub mniej przed wydarzeniem, opłata nie będzie zwrócona.

W przypadku zbyt małej liczby uczestników organizator ma prawo do zmiany terminu warsztatów lub ich odwołania (do 5 dni przed planowanym wydarzeniem). W takim przypadku wpłacone zaliczki zostaną zwrócone.

Kontakt do rezerwacji i zadawania pytań:

[email protected]

tel. 501 234 772

PLAN WARSZTATÓW

- refleksja za czym tęsknisz, czego Ci brak mieszkając w mieście

- co robisz dla siebie i czemu to nie wystarcza, co daje Ci natura

- podpowiemy Ci gdzie w Warszawie spotkać się z naturą i jak skorzystać z jej dobrodziejstw, mamy propozycje dla leniwych i aktywnych

- pierwsze spotkanie może być na Twoim parapecie

- opowiemy, jak niezwykle wzrośnie jakość Twojego życia, kiedy będziesz w kontakcie z naturą codziennie

- a na koniec zaplanujesz swoje działania

Metody: elementy hortiterapii, metody kreatywne, prezent \"naturalny\" dla każdego uczestnika.

Redaktorzy:
Dodano: 22 czerwca 2016
Data aktualizacji: 22 czerwca 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.

Wydarzenia - Warsaw