Jesteś na:
szkolenie

Moje ciało, to ja czy ktoś obcy? - o świadomości siebie i swojego ciała

Wróć do kalendarza

Żyjesz w swoim ciele czy jesteś swoim ciałem? Co o nim myślisz? Jakie masz przekonania? Czy masz świadomość siebie - swojego ciała, odczuć z niego płynących?

Informacje
Kiedy:
07 marca 2016
18:00
Czas zakończenia:
20:30
Gdzie:
Marzyciele i Rzemieślnicy
Bracka 25
Warszawa, mazowieckie, Polska
Strona www:
http://evenea.pl/imprezy/rozwoj-zawodowy-i-osobisty/warszawa/ciao-cialo-spotkanie-1-moje-cialo-to-ja-czy-ktos-obcy-o-swiadomosci-siebie-i-swojego-ciala-114646/?source=directory
Organizatorzy:
Stowarzyszenie Coachów PRIZM E-mail: [email protected] www: http://prizmcoaching.pl/
Zapisy:
brak, bez rezerwacji

Na spotkaniu zadamy te i inne pytania dotyczące połączenia umysłu i ciała. Porozmawiamy co to znaczy mieć ciało, sprawdzimy jak je czujemy i co o nim myślimy. Zmierzymy się też z wyzwaniem - konfrontacji naszego obrazu siebie z tym jak inni nas postrzegają. Dzięki kilku prostym ćwiczeniom doświadczysz siebie, przeanalizujesz swoje myśli i przekonania, będziesz mieć okazję spojrzeć na siebie w nowym świetle, samodzielnie jak i przy pomocy oczu innych.

 

Spotkanie poprowadzą:

Dominika Pruszczak - psycholożka, trenerka, certyfikowana coach, zafascynowana wpływem sportu na ciało i umysł. Pracuje m.in. nad samoświadomością i przekonaniami.

Barbara Stolarska - psycholog i biolog po Uniwersytecie Warszawskim, coach w trakcie certyfikacji w Noble Manhattan Coaching. Specjalistka od wpływu wysiłku fizycznego na nastrój.

 

ZAPISY ze względu na warsztatowy charakter spotkań - liczba miejsc ograniczona!

Redaktorzy:
Dodano: 18 lutego 2016
Data aktualizacji: 18 lutego 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.