Jesteś na:
szkolenie

Hardcoreis seminar by Larissa Reis and Fenix Team

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
19 - 21 maja 2016
12:00
Gdzie:
Poznań, wielkopolskie, Polska
Strona www:
https://www.facebook.com/events/116910678698645/?active_tab=highlights
Organizatorzy:
Norbert Tymczak, Ewelina Machin Szala Tel.: 666086290 E-mail: [email protected]
Zapisy:
brak, bez rezerwacji

Pierwsza wizyta Larissy Reis w Polsce.

Z pochodzenia Brazylijka. Niegdyś związana z sportami walki m.in BJJ . Ikona świata fitnessu i kulturystyki, zawodniczka IFBB PRO Figure, jako pierwsza zawodniczka z Brazylii wygrała zawody PRO w USA. Propagatorka treningu siłowego wśród kobiet, organizatorka wielu seminariów motywacyjnych i treningowych, nie tylko dla kobiet, podróżniczka, miłośniczka zwierząt i dzikiej przyrody.Osobą tętnica życiem i zarażająca pasją do sportu oraz pozytywnym podejściem do życia.Wkrótce podamy pełen program pobytu Larissy w Polsce. Ceny oraz formy zapisów.

 

Zdradzimy że odbędzie się seminarium, podczas którego poznacie Larissę i jej ideę życia czyli HardcoReis .Oraz jedyna taka możliwość zobaczenia na żywo jej treningu, posłuchania o tym co robi i dlaczego, oraz spośród zgłoszonych osób, wybranych zostanie pięcioro szczęśliwców do wspólnego treningu pod okiem Larissy !

Oprócz tego odbędą się dodatkowe warsztaty z zakresu żywienia i treningu oraz suplementacji, które poprowadzą wykwalifikowane do tego osoby na nasze zaproszenie. Poznacie ich wkrótce.

 

Poza tym, wiele zdjęć, nagranie video relacji, spotkanie face to face Larissy z fanami, pamiątkowe koszulki, gadżety i wiele innych upominków dla naszych uczestniczek/ków

 

Obecnie szukamy również partnerów akcji, więc jeśli ktoś jest zainteresowany współpracą to zapraszamy do rozmowy.

Redaktorzy:
Dodano: 8 marca 2016
Data aktualizacji: 8 marca 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.

Wydarzenia - Poznań