Jesteś na:
szkolenie

Dowody na skuteczność medycyny naturalnej

Wróć do kalendarza

Ryszard Grzebyk, autor serii książek „Rak to nie wyrok”, od wielu lat zajmuje się leczeniem przyczynowym chorób chronicznych i nowotworów. Porusza niemal wszystkie aspekty naszego życia, zwracając uwagę na czynniki powodujące zmiany chorobowe i genetyczne. Przedstawiane przez niego fakty pozwalają lepiej zrozumieć istotę choroby oraz co ważniejsze sposób jej leczenia.

Informacje
Kiedy:
03 lutego 2016
18:00
Gdzie:
Szkoła języka angielskiego dla dzieci
Modrzejowska 18/8
Sosnowiec, śląskie, Polska
Strona www:
http://naturopathopinion.com/
Organizatorzy:
Rak to nie wyrok
Zapisy:
brak, bez rezerwacji

Rak to nie wyrok” to kompendium wiedzy o naturalnych metodach zapobiegania i zwalczania groźnych, w tym śmiertelnych chorób. Autor dzieli się odkryciami, a przede wszystkim dowodami na skuteczność medycyny naturalnej, oraz sposobami niekonwencjonalnej walki z niemal wszystkimi chorobami. Wskazuje również sposoby przywracania naturalnej równowagi w organizmie. Szczegółowo opisuje naukowo potwierdzone przyczyny występowania chorób autoimmunologicznych i nowotworowych, które często bywają efektem stosowania farmakoterapii.

Z dwóch pierwszych tomów serii dowiesz się, czym są m.in. filary zdrowia i jakie zawirowania z nimi związane prowadzą do ciężkich schorzeń. Przeczytasz także o wielu niewłaściwie interpretowanych przez medycynę objawach, których leczenie w sposób konwencjonalny prowadzi do powstania kolejnych chorób. Autor nie skupia się tylko na leczeniu chorób uważanych za nieuleczalne. Wyjaśnia też, w jaki sposób można uniknąć czy zahamować ich rozwój. Omawia niemal wszystkie aspekty naszego życia, zwracając uwagę na czynniki powodujące zmiany chorobowe i genetyczne.

W „Raportach specjalnych” autor opisuje klinicznie potwierdzone działanie naturalnych środków stosowanych w leczeniu zagrożeń pojawiających się w danych filarach zdrowia i wymienia ok. 700 produktów — wiele z nich rośnie w ogródkach warzywnych — niezbędnych do tego, aby przez całe życie mieć doskonałą kondycję.

 

Po wykładzie będą Państwo mieli możliwość nabycia książek Rak to nie wyrok”.

Dodano: 25 stycznia 2016
Data aktualizacji: 25 stycznia 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.

Wydarzenia - Sosnowiec

28.05.2017, Chrzanów inne wydarzenie
02.06.2017, Tarnowskie Góry inne wydarzenie
03.06.2017, Katowice konferencja
03.06.2017, Ruda Śląska inne wydarzenie
03.06.2017, Bieruń inne wydarzenie
04.06.2017, Chrzanów inne wydarzenie
09.06.2017, Zawiercie inne wydarzenie
10.06.2017, Tarnowskie Góry inne wydarzenie