Jesteś na:
szkolenie

Dlaczego bolą Cię plecy?

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
23 marca 2016
19:00
Gdzie:
Candy and Friends
Kościuszki 73
Poznań, wielkopolskie, Polska
Strona www:
http://evenea.pl/imprezy/sport-i-rekreacja/poznan/dlaczego-bola-cie-plecybrwarsztat-trenera-personalnego--zdrowa-przekaska-116726/?source=directory
Organizatorzy:
Candy&Friends Anna Mrozik Tel.: 790 409 404 www: http://www.candyandfriends.pl/
Zapisy:
brak, bez rezerwacji

Być może w związku z Twoją siedzącą pracą bolą Cię plecy. Być może regularnie poruszasz się w ten sam sposób, wykonując fizyczne czynności i odczuwasz z tego tytułu bóle i spięcia mięśniowe. Być może chcesz uniknąć kłopotów ze swoim kręgosłupem w przyszłości, ale nie wiesz jak się do tego zabrać. Być może znasz kogoś, kto ciągle uskarża się na dyskomfort w konkretnym miejscu na swoim ciele.

 

Odpowiednia, fachowa i wysokiej jakości wiedza umożliwi Ci podjęcie kroków, dzięki którym całkowicie zniwelujesz nieprzyjemne doznania, staniesz się silniejszy a z czasem również bardziej atrakcyjny.

 

Serdecznie zapraszamy Cię na godzinny warsztat, który poprowadzi Mateusz Solecki - Certyfikowany trener personalny. 

 

Posiada certyfikaty z różnych etapów treningu funkcjonalnego. Począwszy od diagnostyki funkcjonalnej (FMS level 1) po najbardziej ekstremalną formę tego treningu, czyli CrossFit (CrossFit Level 1 Trainer). Ma też doświadczenie w pracy z osobami w podeszłym wieku (PFS Senior Fitness Instructor) oraz po kontuzjach i z chorobami przewlekłymi (Wholesome Personal Trainer) 

 

W swojej codziennej pracy jako trener personalny skutecznie wyprowadza swoich podopiecznych (głównie zapracowanych przedsiębiorców) z bólu kręgosłupa, asymetrii, nadwagi oraz złych wzorców ruchowych. Praca ze nim sprawia, że nabierają pewności siebie oraz rosnącej siły swojego ciała.

 

UWAGA: Uczestnictwo w warsztacie kosztuje 19 zł, z czego aż 15 zł będziesz miał do wykorzystania na dowolne produkty z zakresu zdrowej żywności w sklepie Candy&Friends, w którym odbędzie się spotkanie!

 

REFERENCJE:

Z Mateuszem współpracuję od ponad 9 miesięcy. Wcześniej często bolały mnie plecy, miałem rwę kulszową i często chorowałem. (..)

 

Odczuwam znaczącą poprawę, plecy nie bolą, pierwszy raz jesienią nie miałem rwy kulszowej i praktycznie nie chorowałem zimą. Dzięki ćwiczeniom mam lepszą postawę, jestem pewniejszy siebie i sprawiają mi przyjemność.

 

(…) Mateusz jest pasjonatem tego co robi. Ma świetny kontakt z ćwiczącymi i duże zrozumienie dla nowicjuszy. Polecam współpracę z nim każdemu.

Adrian Wrociński

 

Mateusz ma gigantyczną wiedzę z zakresu zdrowego kręgosłupa, ciała oraz odżywiania i potrafi ją przekazać w interesujący i przede wszystkim zrozumiały dla laika sposób. Dzięki temu z przyjemnością przychodzę na treningi z nim, ponieważ rozumiem dlaczego ćwiczę, a z zajęć na zajęcia widzę znaczące efekty w moim samopoczuciu oraz sylwetce. Prowadzę siedzący tryb życia, więc uznałam, że czas zadbać o swój kręgosłup. Nie znam bardziej kompetentnego i odpowiedzialnego trenera, który dodatkowo posiada tak wysoko rozwinięte zdolności oratorskie, co sprawia, że słuchanie go jest przyjemnością.

- Marta Chłodnicka

Redaktorzy:
Dodano: 14 marca 2016
Data aktualizacji: 14 marca 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.

Wydarzenia - Poznań