Jesteś na:
szkolenie

Czym nakarmić głodne neurony - dieta dobra dla mózgu

Wróć do kalendarza

Czynniki dietetyczne mają istotne znaczenie dla zachowania dobrego nastroju, zdrowia psychicznego oraz wydolności intelektualnej. Ale co to ma wszytko wspólnego?

Informacje
Kiedy:
23 lutego 2016
17:30
Gdzie:
Orkiszowe Pola Galeria Podolany
Strzeszyńska 63
Poznań, wielkopolskie, Polska
Strona www:
http://www.orkiszowepola.pl/WYKLAD_Czym_nakarmic_glodne_neurony_-_dieta_dobra_dla_mozgu_.html
Organizatorzy:
Orkiszowe Pola
Zapisy:
brak, bez rezerwacji
Linki do albumów w sieci:
Galeria zdjęć

Czynniki dietetyczne mają istotne znaczenie dla zachowania dobrego nastroju, zdrowia psychicznego oraz wydolności intelektualnej. Na spotkaniu dowiesz się, co ma wspólnego inteligencja z „olejem w głowie”, a także, jak dzięki spożyciu odpowiednich pokarmów możesz poprawić funkcjonowanie umysłu oraz kondycję psychiczną.

 

Warsztat poprowadzi: Anna Bober.

Pasjonatka ziołolecznictwa. Fitoterapii uczyła się między innymi od dra Henryka Różańskiego oraz Jeremiego Rossa. Organizuje warsztaty zielarskie od 2012 roku. Prowadzi wykłady i szkolenia z zakresu dietetyki oraz fitoterapii. Dietetyk wg Medycyny Chińskiej, Specjalistka Dietetyki i Poradnictwa Żywieniowego. W swoim podejściu łączy ziołolecznictwo zachodnie z medycyną chińską. Ponadto zajmuje się akupunkturą ucha, masażem shiatsu oraz refleksologią twarzy. Jest absolwentką biotechnologii i antropologii kulturowej UAM oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

strona internetowa: http://anna-bober.yolasite.com/

Dodano: 26 stycznia 2016
Data aktualizacji: 26 stycznia 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.

Wydarzenia - Poznań