Jesteś na:
szkolenie

AcroYoga dla początkujących z Martą Witecką

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
11 grudnia 2015
10:00
Gdzie:
Fitology Klub jogi i fitnessu
Siedmiogrodzka 1
Warszawa, mazowieckie, Polska
Strona www:
https://www.facebook.com/events/1686824664886782
Organizatorzy:
Acroyoga Witecka
Zapisy:
brak, bez rezerwacji

Warsztat AcroYogi z Martą Witecką

I. 10:00-13:00 ABC AcroYogi - nauka podstaw dla osób, które nigdy nie ćwiczyły AcroYogi.

II. 15:00-18:00 AcroYoga Level Up - tranzycje między pozycjami statycznymi i pierwsze "washing maschines" dla początkujących z niewielkim doświadczeniem.

Koszt: I blok 3h - 70 zł (płatność do 14.11), 80 zł (płatność po 14.11) II blok 3h - 70 zł (płatność do 14.11), 80 zł (płatność po 14.11)

Pytania i zapisy: [email protected]

Tylko wpłata pełnej kwoty za warsztat rezerwuje na nim miejsce. Wpłacane kwoty są bezzwrotne* - prosimy o przemyślane decyzje (zwrot następuje w przypadku, gdy uczestnik rezygnujący znajdzie osobę, która zajmie zwalnianie miejsce oraz w momencie odwołania warsztatu przez organizatora). Zastrzegamy sobie prawo odwołania warsztatu w każdym momencie bez podania przyczyny. Ilość miejsc na warsztacie ograniczona.

*** Marta Witecka - Nauczycielka AcroYogi i stania na rękach. Regularnie uczestniczy w międzynarodowych warsztatach z nauczycielami AcroYogi z Europy i Stanów Zjednoczonych. Bierze udział w projektach artystycznych występując na scenie z pokazami acroyogi. Regularnie praktykuje jogę i nieustannie testuje nowe aktywności dbając o to, aby nigdy nie zapomnieć jak to jest być początkującą w sportowej dyscyplinie. Więcej: www. acroyogawitecka .pl

*** Czym jest AcroYoga? Jest to prostsza wersja akrobatyki, przeznaczona dla każdego, kto lubi ruch i odkrywanie jego ciekawych form. Jest to praktyka oparta na zaufaniu, co czyni ją niezwykłym narzędziem sprzyjającym budowaniu relacji z innymi osobami. AcroYogę ćwiczy się w parach, bądź w kilka osób, zawsze z asekuracją w postaci dodatkowej osoby, czuwającej nad ćwiczącymi. To świetna zabawa, która bywa jednocześnie prawdziwym wyzwaniem dla osób, które zdecydują się odkrywać jej tajniki... ;-)

Dodano: 9 grudnia 2015
Data aktualizacji: 9 grudnia 2015
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.