Jesteś na:
targi

KIELCE SPORT-EXPO

Wróć do kalendarza

Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT-EXPO, to największa i najważniejsza w tej części Europy impreza skierowana do specjalistycznych grup odbiorców – przedstawicieli, właścicieli sklepów sportowych, dystrybutorów i producentów sprzętu sportowego i outdoorowego.

Informacje
Kiedy:
11 - 13 lutego 2016
10:00
Gdzie:
Kielce, świętokrzyskie, Polska
Strona www:
http://www.targikielce.pl/pl/sport-expo.htm
Zapisy:
brak, bez rezerwacji
Linki do albumów w sieci:
Edycja 2015

W wystawie udział potwierdziły już firmy zarówno z Polski jak i zagranicy.

Poza prezentacją produktów na przyszły sezon i biznesowymi spotkaniami, targi to także wiele wydarzeń towarzyszących. Każdego dnia uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w dodatkowych eventach, takich jak: szkolenia, prezentacje, panele dyskusyjne, przygotowywane przez organizatorów, wystawców oraz branżowe stowarzyszenia. 

Nowością podczas Kielce SPORT-EXPO Salon KIELCE RUN EXPO wraz z towarzyszącym muI FoRUN Biegowe - sieBIEGA w Targach Kielce. Na specjalnie zaaranżowanej przestrzeni będzie można m.in zaprezentować NOWOSCI z zakresu „running”. Całość pod nazwą FoRUN Biegowe - sieBIEGA w Targach Kielce, skierowana będzie do odbiorców branżowych, a w ostatnim dniu również do klienta ostatecznego. Oprócz porad oraz spotkań z blogerami i dietetykami będzie możliwość testowania sprzętu do biegania.   Event będzie miał formę kongresu połączonego z wystawą.

Równolegle z Targami KIELCE SPORT-EXPO odbędzie się  kolejna edycja SALONU TURYSTYKI i SPORTÓW WODNYCH, do udziału w którym  zapraszamy firmy posiadające w swojej ofercie sprzęt i akcesoria do pływania, kajaków, łodzi, kanadyjek, pontonów, osprzętu, wyposażenia, odzieży i  akcesoriów dla miłośników kajakarstwa. Podczas salonu odbędzie się kolejna edycja Konferencji dotyczącej tematu Zagospodarowania Szlaków Wodnych. Po raz pierwszy swoja ofertę zaprezentują również organizatorzy spływów kajakarskich.

KIELCE SPORT- EXPO to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu imprez zimowych dla firm z branży sportowej.  Na liście wystawców w 2015 roku było blisko 130 firm z Polski, Niemiec, Austrii, Kanady, Wielkiej Brytanii, Czech, Holandii, Włoch oraz co ważne, po raz pierwszy z Indii i Hiszpanii. Zapraszamy do udziału.

Dodano: 5 stycznia 2016
Data aktualizacji: 8 stycznia 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.