Jesteś na:
targi

Dni Fit&Beauty

Wróć do kalendarza

Dni FIT&Beauty w Krakowie po raz drugi! W dniach 14-15 maja 2016 r. w ICE Kraków Congress Centre odbędzie się święto zdrowia, aktywności i urody podczas Dni FIT&Beauty. To już 2. edycja! Organizatorzy zapowiadają jeszcze więcej atrakcji niż przed rokiem!

Informacje
Kiedy:
14 - 15 maja 2016
10:00
Czas zakończenia:
21:00
Gdzie:
ICE Kraków - International Conferences & Entertainment
ul. Marii Konopnickiej 17
Kraków, małopolskie, Polska
Strona www:
http://www.dnifitandbeauty.pl/
Organizatorzy:
Grupa Medialna Lifestyle, Lifestyle Coach Sp. z o.o. Agnieszka Słodyczka Tel.: 788616142 E-mail: [email protected]
Zapisy:
brak, bez rezerwacji
Linki do albumów w sieci:
Dni Fit&Beauty

Dni FIT&Beauty to pierwsze tak duże przedsięwzięcie w Polsce skupiające miłośników zdrowia, aktywnego stylu życia, a także osoby zainteresowane nowościami z zakresu urody, mody i ciekawostek z nimi związanych.

 

W trakcie dwóch dni 14 i 15 maja (sobota i niedziela) 2016 roku w Krakowie w Centrum ICE - najnowocześniejszym obiekcie wystawienniczym w Polsce, spotkają się wystawcy z całego kraju, którzy zaprezentują odwiedzającym swoją ofertę. Podobnie jak przed rokiem wystawcy będą podzieleni pomiędzy dwie strefy: FIT (Poziom 0) oraz Beauty (Poziom 1).

Na Poziomie 2. znajdzie się Strefa Gwiazd. Tegoroczne targi odwiedzą w charakterze gości specjalnych, m.in. Akop Szostak, Sylwia Szostak, Katarzyna Dziurska, Ola Żelazo, FitLovers. Organizatorzy nadal potwierdzają listę gwiazd fitnessu.

 

Dyrektorem Strefy FIT podczas „Dni Fit & Beauty” będzie Jacek Bilczyński, promotor zdrowego stylu życia, dietetyk, trener personalny, gwiazda telewizji, autor bestsellerowych poradników FIT jest sexy, FIT od Kuchni, FIT w praktyce, redaktor naczelny FIT Magazynu.

- Bardzo cieszy mnie fakt, że coraz więcej osób interesuje się tym jak dbać o swoje zdrowie i ciało. Od kilku lat staram się pokazać, że FIT to styl życia. Fakt, że Dni FIT&Beauty odbędą się już po raz drugi świadczy o tym, że jesteśmy spragnieni wiedzy na temat aktywności i zdrowej diety, ale także, że ciekawią nas nowinki - komentuje Jacek Bilczyński.

 

Dyrektorem Strefy Beauty będzie Aneta Zadroga. Redaktor naczelna EksMagazynu – jedynego drukowanego damskiego Playboy’a w Europie, wydawca internetowych mediów lifestyle’owych, autorka powieści dla kobiet. Przez ponad dziesięć lat dziennikarka i publicystka „Gazety Wyborczej”, wcześniej związana z radiem TOK FM.

 

- Dni FIT&Beauty cieszą się ogromnym zainteresowaniem! Wyraźnie widać, że w Polsce Południowej brakowało takiej inicjatywy. Z radością witamy kolejnych wystawców i gwiazdy - podkreśla Aneta Zadroga, dyrektor Strefy Beauty, pomysłodawczyni targów. - Do grona partnerów zapraszamy nie tylko firmy komercyjne, ale też organizacje, które zajmują się szeroko pojętym zdrowiem i aktywnością.

 

Podczas tegorocznej edycji będą miały miejsce jeszcze 2 imprezy wieczorne. W pierwszy i drugi dzień targowy. - Niech to na ten moment zostanie niespodzianką - komentuje tajemniczo Aneta Zadroga. - Mogę zdradzić jedynie, że jako organizator będziemy pokazywać jak FIT powinno wyglądać w praktyce - dodaje Dyrektor Strefy Beauty.

 

Dodatkowo odwiedzający - w Sali Teatralnej obiektu, przez oba dni targowe będą mogli posłuchać ciekawych wykładów, dotyczących zdrowia, aktywności i urody, a także zobaczyć interesujące pokazy oscylujące wokół tej tematyki.

 

Organizatorzy i tym razem nie zapomnieli o akcencie charytatywnym. - Podobnie jak przed rokiem ważny był dla nas CSR - społeczna odpowiedzialność biznesu. Dlatego zamiast czerpać zyski z biletów na targi postanowiliśmy, że wstęp na dwudniowe wydarzenie będzie bezpłatny. Uczestnicy i wystawcy będą mogli przekazać dowolną kwotę, którą przeznaczyliby na wstęp na wydarzenie - na rzecz KTOZ - Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami - podkreśla Jacek Bilczyński, Dyrektor Strefy FIT.

 

 

DATA: 14-15 MAJA 2016

MIEJSCE: ICE KRAKÓW CONGRESS CENTRE - najbardziej prestiżowa i widowiskowa lokalizacja wystawiennicza w Polsce Południowej

INFO: www.dnifitandbeauty.pl

WSTĘP: Darmowy! (Przy wejściu wolontariusze z Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami będą zbierali datki na działalność organizacji)

 

 

Kontakt dla mediów:

Agnieszka Słodyczka

[email protected]

 

tel. 788 616 142

Redaktorzy:
  • Aga
    Administrator
Dodano: 18 kwietnia 2016
Data aktualizacji: 20 kwietnia 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.