Jesteś na:
targi

Dni Fit&Beauty

Wróć do kalendarza

Dni FIT&Beauty w Krakowie po raz drugi! W dniach 14-15 maja 2016 r. w ICE Kraków Congress Centre odbędzie się święto zdrowia, aktywności i urody podczas Dni FIT&Beauty. To już 2. edycja! Organizatorzy zapowiadają jeszcze więcej atrakcji niż przed rokiem!

Informacje
Kiedy:
14 - 15 maja 2016
10:00
Czas zakończenia:
21:00
Gdzie:
ICE Kraków - International Conferences & Entertainment
ul. Marii Konopnickiej 17
Kraków, małopolskie, Polska
Strona www:
http://www.dnifitandbeauty.pl/
Organizatorzy:
Grupa Medialna Lifestyle, Lifestyle Coach Sp. z o.o. Agnieszka Słodyczka Tel.: 788616142 E-mail: [email protected]
Zapisy:
brak, bez rezerwacji
Linki do albumów w sieci:
Dni Fit&Beauty

Dni FIT&Beauty to pierwsze tak duże przedsięwzięcie w Polsce skupiające miłośników zdrowia, aktywnego stylu życia, a także osoby zainteresowane nowościami z zakresu urody, mody i ciekawostek z nimi związanych.

 

W trakcie dwóch dni 14 i 15 maja (sobota i niedziela) 2016 roku w Krakowie w Centrum ICE - najnowocześniejszym obiekcie wystawienniczym w Polsce, spotkają się wystawcy z całego kraju, którzy zaprezentują odwiedzającym swoją ofertę. Podobnie jak przed rokiem wystawcy będą podzieleni pomiędzy dwie strefy: FIT (Poziom 0) oraz Beauty (Poziom 1).

Na Poziomie 2. znajdzie się Strefa Gwiazd. Tegoroczne targi odwiedzą w charakterze gości specjalnych, m.in. Akop Szostak, Sylwia Szostak, Katarzyna Dziurska, Ola Żelazo, FitLovers. Organizatorzy nadal potwierdzają listę gwiazd fitnessu.

 

Dyrektorem Strefy FIT podczas „Dni Fit & Beauty” będzie Jacek Bilczyński, promotor zdrowego stylu życia, dietetyk, trener personalny, gwiazda telewizji, autor bestsellerowych poradników FIT jest sexy, FIT od Kuchni, FIT w praktyce, redaktor naczelny FIT Magazynu.

- Bardzo cieszy mnie fakt, że coraz więcej osób interesuje się tym jak dbać o swoje zdrowie i ciało. Od kilku lat staram się pokazać, że FIT to styl życia. Fakt, że Dni FIT&Beauty odbędą się już po raz drugi świadczy o tym, że jesteśmy spragnieni wiedzy na temat aktywności i zdrowej diety, ale także, że ciekawią nas nowinki - komentuje Jacek Bilczyński.

 

Dyrektorem Strefy Beauty będzie Aneta Zadroga. Redaktor naczelna EksMagazynu – jedynego drukowanego damskiego Playboy’a w Europie, wydawca internetowych mediów lifestyle’owych, autorka powieści dla kobiet. Przez ponad dziesięć lat dziennikarka i publicystka „Gazety Wyborczej”, wcześniej związana z radiem TOK FM.

 

- Dni FIT&Beauty cieszą się ogromnym zainteresowaniem! Wyraźnie widać, że w Polsce Południowej brakowało takiej inicjatywy. Z radością witamy kolejnych wystawców i gwiazdy - podkreśla Aneta Zadroga, dyrektor Strefy Beauty, pomysłodawczyni targów. - Do grona partnerów zapraszamy nie tylko firmy komercyjne, ale też organizacje, które zajmują się szeroko pojętym zdrowiem i aktywnością.

 

Podczas tegorocznej edycji będą miały miejsce jeszcze 2 imprezy wieczorne. W pierwszy i drugi dzień targowy. - Niech to na ten moment zostanie niespodzianką - komentuje tajemniczo Aneta Zadroga. - Mogę zdradzić jedynie, że jako organizator będziemy pokazywać jak FIT powinno wyglądać w praktyce - dodaje Dyrektor Strefy Beauty.

 

Dodatkowo odwiedzający - w Sali Teatralnej obiektu, przez oba dni targowe będą mogli posłuchać ciekawych wykładów, dotyczących zdrowia, aktywności i urody, a także zobaczyć interesujące pokazy oscylujące wokół tej tematyki.

 

Organizatorzy i tym razem nie zapomnieli o akcencie charytatywnym. - Podobnie jak przed rokiem ważny był dla nas CSR - społeczna odpowiedzialność biznesu. Dlatego zamiast czerpać zyski z biletów na targi postanowiliśmy, że wstęp na dwudniowe wydarzenie będzie bezpłatny. Uczestnicy i wystawcy będą mogli przekazać dowolną kwotę, którą przeznaczyliby na wstęp na wydarzenie - na rzecz KTOZ - Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami - podkreśla Jacek Bilczyński, Dyrektor Strefy FIT.

 

 

DATA: 14-15 MAJA 2016

MIEJSCE: ICE KRAKÓW CONGRESS CENTRE - najbardziej prestiżowa i widowiskowa lokalizacja wystawiennicza w Polsce Południowej

INFO: www.dnifitandbeauty.pl

WSTĘP: Darmowy! (Przy wejściu wolontariusze z Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami będą zbierali datki na działalność organizacji)

 

 

Kontakt dla mediów:

Agnieszka Słodyczka

[email protected]

 

tel. 788 616 142

Redaktorzy:
  • Aga
    Administrator
Dodano: 18 kwietnia 2016
Data aktualizacji: 20 kwietnia 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.

Wydarzenia - Kraków

26.08.2017, Kraków inne wydarzenie
26.08.2017, Kraków inne wydarzenie
26.08.2017, Zabierzów inne wydarzenie
02.09.2017, Kraków inne wydarzenie
03.09.2017, Kraków inne wydarzenie
01.10.2017, Kraków inne wydarzenie
07.10.2017, Kraków inne wydarzenie
15.10.2017, Kraków inne wydarzenie