Jesteś na:
warsztaty kulinarne

Warsztaty ze zdrowego odżywiania dla par i młodych małżeństw

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
18 stycznia 2016
18:00
Gdzie:
Sala konferencyjna AIP przy Uniwersytecie Warszawskim
Długa 44/50
Warszawa, mazowieckie, Polska
Strona www:
http://evenea.pl/imprezy/rozwoj-zawodowy-i-osobisty/warszawa/warsztaty-ze-zdrowego-odzywiania-dla-par-i-mlodych-malzenstw-110297/?source=directory
Organizatorzy:
Bdieta
Zapisy:
brak, bez rezerwacji

Osoby żyjące razem, często razem zbaczają ze ścieżki zdrowego odżywiania i pozytywnego myślenia. Przy takim trybie bardzo łatwo zapomnieć o tym co jest dla nas naprawdę ważne… A najważniejsze jest nasze zdrowie fizyczne i psychiczne.

 

Najwyższy czas coś zmienić! Ten moment nadszedł. Zapraszam na warsztaty ze zdrowego odżywiania dla par.

Brakuje Ci motywacji? Może twoja druga połówka potrzebuje wsparcia? Nie możecie dojść do kompromisu w sprawach odżywiania? A może boisz się o zdrowie najbliższej Ci osoby?

Wychodząc naprzeciw waszym oczekiwaniom, z myślą o osobach żyjących razem został stworzony cykl warsztatów.

 

Na skrupulatnie zaplanowanych ćwiczeniach oraz wykładach dowiecie się: -jak prawidłowo się odżywiać oraz oceniać wartość kaloryczną -jak wprowadzić pomysłowe przepisy do codziennej kuchni i nie stracić na tym za dużo czasu -jak zminimalizować ilość czasu a jednocześnie zdrowo się odżywiać -jak wypracować nowe nawyki pozytywnego myślenia -jak wzajemnie motywować się do zmian

 

Warsztaty prowadzi Mikołaj Choroszyński dietetyk do zadań specjalnych! Poprzez połączenie wieloletniej praktyki i wiedzy żywieniowo-dietetycznej oraz psychodietetyki, wie on doskonale, że nawet najzdrowsza kuchnia jest nie do przyjęcia jeżeli jest nie smaczna. Co więcej diety z wykluczeniami i nietolerancjami, mogą być bardzo kolorową i ciekawą przygodą! Oprócz wywiadu żywieniowego w swojej praktyce na spotkaniu stosuje również dialog motywacyjny. Jako Gastro coach kształci swoich słuchaczy w sprawnym poruszaniu się po kuchni, przestrzegając jednocześnie zasad prawidłowego odżywiania. Jest właścicielem poradni dietetycznej Bdieta, prowadzi fanpage oraz blog, gdzie zamieszcza sprawdzone autorskie przepisy. Ponadto jest pasjonatem aktywności fizycznej i podróży, a opowiadając o nich potrafi zarazić słuchaczy.

Ponadto w trakcie warsztatów dietetyczne przekąski i napoje. Po zakończeniu warsztatów uczestnicy otrzymają dyplom i materiały dydaktyczne.

Bilety można zwrócić w terminie do 7 dni przed wydarzeniem.

Dodano: 4 stycznia 2016
Data aktualizacji: 4 stycznia 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.