Jesteś na:
warsztaty kulinarne

Baby, mazurki i serniki czyli wielkanocne smakołyki

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
19 marca 2016
10:00
Gdzie:
Orkiszowe Pola Galeria Podolany
ul. Strzeszyńska 63
Poznań, wielkopolskie, Polska
Strona www:
http://www.orkiszowepola.pl/WARSZTAT_Wielkanocne_wypieki_-_zdrowe_i_smaczne_.html
Organizatorzy:
Orkiszowe Pola Barbara Batis Tel.: 601 309 466 E-mail: [email protected] www: http://www.orkiszowepola.pl/
Zapisy:
brak, bez rezerwacji
Linki do albumów w sieci:
Galeria zdjęć

Kiedy już podejmiemy decyzję o prowadzeniu zdrowszego trybu życia - problemem pozostają słodycze, zwłaszcza świąteczne. Co zrobić, żeby z nich nie rezygnować, a przygotować je w jak najbardziej korzystny sposób i oczywiście żeby były smaczne.

Coś podmienimy, coś zamienimy, żeby nasze świąteczne wypieki zyskały zdrowszy wymiar. Smakować będą każdemu, a my zyskamy pewność, że najbliżsi naprawdę dobrze zjedli.

 

Proponujemy warsztat pod okiem Dominiki Nitschke-Michalak, z którą upieczemy mazurki, sami zrobimy marcepan, pyszne masy czekoladowe i je pięknie ozdobimy! Ponadto upieczemy inne słodkości na nasz wielkanocny stół. Postaramy się też o wypieki bezglutenowe :)

 

Prowadzący: Dominika Nitschke-Michalak dietetyk i entuzjastka zdrowego żywienia, dużo czasu spędza wraz z dziećmi w kuchni eksperymentując  i przygotowując wspólne posiłki, a od kilku lat namiętnie wypieka chleby dla siebie i rodziny i przyjaciół - z powodzeniem:). Można również umówić się na wizytę.

 

Przy zapisie liczy się kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą przed zajęciami. Zaliczkę w wysokości 50zł na poczet warsztatu należy wpłacić do 15.03.16.

Dodano: 28 stycznia 2016
Data aktualizacji: 28 stycznia 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.

Wydarzenia - Poznań