Jesteś na:
konferencja

Zdrowie Publiczne – i co dalej?

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
14 marca 2016
09:00
Gdzie:
Aula B, Centrum Dydaktyczne WUM
ul. Księcia Trojdena 2a
Warszawa, mazowieckie, Polska
Strona www:
https://www.facebook.com/events/116676032054939/?active_tab=highlights
Organizatorzy:
SKN Managerów Zdrowia WUM Tel.: +48 22 599 10 40 E-mail: [email protected] www: http://sknmanagerowzdrowia.wum.edu.pl/
Zapisy:
brak, bez rezerwacji
Linki do albumów w sieci:
Działalność \'15

Celem konferencji jest zaprezentowanie profilu zawodowego absolwenta kierunku Zdrowie Publiczne oraz skonfrontowanie oczekiwań studentów i absolwentów poszukujących zatrudnienia z wymaganiami stawianymi przez pracodawców. Chcielibyśmy wspólnie zastanowić się w jaki sposób w większym stopniu wykorzystać potencjał zawodowy osób kończących Zdrowie Publiczne.

 

Prelegenci:

Aleksander Zarzeka - prawnik w Czyżewscy kancelaria adwokacka i doktorant na Wydziale Nauki o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończył m.in. studia w zakresie zdrowia publicznego, które częściowo odbywał w ramach stypendium na University of Eastern Finland. W czasach studenckich (2011-2013) redaktor naczelny czasopisma studenckiego Galen.

Zawodowo zajmuje się prawem medycznym i farmaceutycznym, szczególnie zagadnieniami związanymi z refundacją leków, prawem zawodów medycznych i kwestią tzw. błędów medycznych. W pracy naukowej najwięcej uwagi poświęca prawie w pielęgniarstwie, ze szczególnym uwzględnieniem rozszerzenia kompetencji pielęgniarek i położnych w zakresie wystawiania recept.

Stypendysta Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego (2013), a także projektów Fundacji im. Lesława Pagi – Liderzy Ochrony Zdrowia (2013) i ThinkPaga (2015).

 

Martyna Giedrojć - absolwentka Zdrowia Publicznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Obecnie zdobywa doświadczenie zawodowe w sektorze europejskiej polityki zdrowotnej w Brukseli jako Policy Officer for Health Systems and Events w organizacji European Public Health Alliance. Martyna zajmuje się tematem planowania mobilności pracowników ochrony zdrowia, transgraniczną opieka zdrowotną oraz stabilnością systemów opieki zdrowotnej w Unii Europejskiej. Ma doświadczenie w zarządzaniu projektami zdrowotnymi oraz organizowaniu spotkań interesariuszy wyższego szczebla instytucji europejskich.

Martyna jest również członkiem Komisji do spraw podnoszenia umiejętności związanych z wykorzystaniem w pracy innowacyjnych technologii oraz obsługi programów komputerowych wśród personelu medycznego, w ramach programu European Health Parliament. 

W roku 2014 pełniła funkcję Prezesa SKN Managerów Zdrowia WUM. Mówi biegle po angielsku, niemiecku i uczy się francuskiego.

Redaktorzy:
Dodano: 25 lutego 2016
Data aktualizacji: 25 lutego 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.