Jesteś na:
konferencja

SEMINARIUM SPECJALISTYCZNE: Fizjologia Narządowa – ZangFu w TCM

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
04 - 06 marca 2016
00:00
Gdzie:
Centrum Kongresowe IOR
ul. Wł. Węgorka 20
Poznań, wielkopolskie, Polska
Strona www:
http://www.orkiszowepola.pl/SEMINARIUM_SPECJALISTYCZNE_Fizjologia_Narzadowa_-_ZangFu_w_TCM.html
Organizatorzy:
Orkiszowe Pola
Zapisy:
brak, bez rezerwacji

Choroba w swojej istocie jest brakiem zdrowia. Żeby móc dobrze diagnozować i skutecznie leczyć choroby najpierw należy zrozumieć prawidłowe, fizjologiczne działanie narządów. Twórcy Medycyny Chińskiej nie koncentrowali się tak bardzo jak badacze na Zachodzie na wyglądzie narządów i anatomii; skupili się raczej  na ich funkcji, co pozwoliło im bardzo dokładnie opisać działanie organizmu człowieka z różnych perspektyw. Podstawową obserwacją Chińczyków dotyczącą człowieka był fakt, że zawsze znajduje się on pomiędzy sprawczym Niebem – symbolem Yang, a przyjmującą Ziemią -  obrazem Yin. Dlatego też na każdy narząd, czy funkcję ludzkiego organizmu można spojrzeć zarówno z jednej, jak i drugiej perspektywy. Dopiero poznanie obu tych punktów widzenia zapewnia kompleksową wiedzę o danej funkcji. Podczas trzydniowego seminarium przedstawione zostaną funkcje narządów z obydwu perspektyw:

- niebiańskiej –  związanej z Pięcioma Przemianami i

- ziemskiej – związanej z czasem i Zegarem Obiegu Energii

Zapraszamy do udziału w trzydniowym seminarium, które prowadzi lek. med. Bartosza Chmielnickiego, znany akupunkturzysta i wykładowca medycyny chińskiej.

Koszt: 700zł

Opłata rezerwacyjna bezzwrotna (wliczona w cenę seminarium): 150zł

Absolwenci  i uczestnicy kursu dietetyki profilaktycznej i leczniczej, który odbywa się w Poznaniu mogą skorzystać z 10% zniżki. Dla tych osób koszt semianrium to 630zł (opłata rezerwacyjna j.w.)

Pan Bartosz Chmielnicki poprowadzi jeszcze dwa seminaria w 2016:

- diagnoza z wywiadu - sierpień 2016

- diagnoza z pulsu - październik 2016

jeśli ktoś weźmie udział w dwóch seminariach (czyli marzec i sierpień) to ostatnia opłata zostanie obniżone do kwoty 600zł.

Prosimy o rejestrowanie się osób zdecydowanych na udział w seminarium. Rezerwacja jest aktualna po wpłaceniu opłaty rezerwacyjnej w ciągu 10 dni od daty zgłoszenia poprzez poniższy formularz, później zostanie anulowana.

Dane do przelewu:

Alior BankNr konta:17 2490 0005 0000 4600 2258 5309Dane do przelewu:Orkiszowe Pola Dorota ŁapaUl. Boya – Żeleńskiego 1860-461 Poznań

Dodano: 18 grudnia 2015
Data aktualizacji: 18 grudnia 2015
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.

Wydarzenia - Poznań