Jesteś na:
konferencja

Euro Fitness Star Convention & Education

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
02 - 03 kwietnia 2016
08:00
Gdzie:
Euro Fitness School
Bratków 16
Bielsko-Biała, śląskie, Polska
Strona www:
https://www.facebook.com/events/1549199202060270/ http://www.eurofitness.com.pl/
Organizatorzy:
Euro Fitness School E-mail: [email protected] www: http://www.eurofitness.com.pl
Zapisy:
brak, bez rezerwacji
Linki do albumów w sieci:
Galeria zdjęć Galeria zdjęć facebook
 • Julio Papi/Hiszpania
 • Jannie Lindeque /RPA/Niemcy
 • Andreas Goller /Niemcy
 • Daniela Pignata /Niemcy
 • Maximilian Stohr /Włochy
 • Cinzia Galletto /Włochy
 • Taras Kilmov /Rosja
 • Małgorzata Grzybowska/ Polska
 • Darek Madej/ Polska
 • Iva Mojziskova/ Czechy
 • oraz gościnnie Agnieszka Robakiewicz i Maja Bednarczyk.

 

W pierwszy weekend kwietnia 02-03 zapraszamy na konwencję podczas, której postaramy się jak zawsze o bogaty i atrakcyjny program z nowościami fitness, z nowymi szkoleniowcami i programami, które pojawią się wkrótce w naszej szkole. Sobotni dzień wiosennej konwencje 2016 rok zaplanowaliśmy jako spotkanie z tematami medical fitness i treningu funkcjonalnego a w niedzielę z kolei dominować będą zajęcia mentalne oraz dynamiczne lekcje wzmocnień i choreografii na stepie.

W pierwszym dniu pokażemy lekcje Yoga dla dorosłych z nowego w naszej szkole całorocznego programu Hatha Yoga Alliance,z którym Julio rusza od kwietniu do listopada, jak również lekcje yogi dla dzieci z Agnieszką, będą też lekcje pilates core i na balloningach Danieli, lekcje treningu fascial (powięziowego) pleców Andreasa a na dużej sali zaplanowaliśmy lekcje treningu funkcjonalnego Tarasa ze stepami i z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała, Functinal LAG (Leggs Abs Glutes) Andreasa. Oczywiście nie zabraknie lekcji sztandarowego programu naszej szkoły deepWORK™ z Jannie otaz lekcji Flowing Motion (pilates & floorwork) współpracujących z nami od zeszłego roku Teachers Fletcher Pilates® Maximiliana i Cinzi. 

W niedziele pokażemy lekcje GST (Gymnastic Strenght Training) czyli gimnastyki siłowej dla dorosłych z Maximilianem i Cinzią, do tego jak zwykle szlagierowe New TBC i Power Barbell (sztangi) Janniego, Muscle Intense Andreasa, choreografii na stepie z Tarasem i Ivą, atletykę z Gosią i Darkiem oraz na małej sali Pilates Basic Danieli, Mental Move z Mają, Balance Pad z Andreasem. Na koniec dwóch ciężkich dni zaplanowaliśmy lekcję Port De Bras, którą poprowadzi Iva jako zapowiedź szkolenia, które wprowadzamy z tą prezenterką w naszej szkole.

Bądźcie przygotowani na moc wrażeń, inspiracji oraz jak zawsze wspaniałą zabawę! 

Zaprosiliśmy jednych z najlepszych, współpracujących z nami od lat prezenterów, wśród zaproszonych gości są Julio Papi, Andreas Goller, Jannie Lindeque, Maximilian Stohr i Cinzia Galletto, Daniela Pignata,Taras Klimov, po raz pierwszy przesympatyczną i wszechstronną Iva Mojziskova z Czech, Małgorzata Grzybowska i Dariusz Madej z naszej szkoły oraz gościnnie Agnieszka Robakiewicz i Maja Bednarczyk. 

 

Star Education 02-03.04 podczas tych dni będzie możliwość uczestniczenia w profesjonalnych warsztatach z doświadczonymi i cenionymi nauczycielami fitness, workshopy obowiązkowe dla każdego trenera, który chce zostać kreatywnym, nowoczesnym instruktorem fitness. 

 

Uczestnikom zapewniamy napoje, lunch, certyfikaty oraz loterię (do wygrania upominki, CD z muzyką fitness ). Na miejscu będzie możliwość zakupu po cenach preferencyjnych odzieży fitness, sprzętu fitness oraz muzyki fitness firmy Move-ya.

Dodano: 29 stycznia 2016
Data aktualizacji: 29 stycznia 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.