Jesteś na:
konferencja

Body Intelligence Congress

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
05 lutego 2016
08:00
Gdzie:
Park Inn by Radisson Krakow
Ul. Monte Cassino 2
Kraków, małopolskie, Polska
Strona www:
http://projectbic.pl/
Zapisy:
brak, bez rezerwacji
Ten kongres porusza zagadnienia:

budowania kondycji – zdrowia i witalności - właściwego żywienia bez poczucia straty – skutecznej redukcji stresu – wpływu ciała na karierę zawodową!

Dzisiaj statystyki porażają:

Na przestrzeni ostatnich 30 lat problem otyłości zwiększył się z niemal dwukrotnie (4,8% mężczyzn i 7,9% kobiet z 1980 oraz 9,8% mężczyzn i 13.8% kobiet w 2008). Ludzie odżywiają się kiepsko i żyją szybko, co nie wcale przekłada się na konieczny trening dla ciała. Długofalowo doprowadziło to do problemów zdrowotnych, bo osoby ze znaczną otyłością żyją 10 lat krócej. Stworzyło też ogrom problemów finansowych, bo w samej Kanadzie i w USA rocznie leczenie otyłości kosztuje 300 miliardów dolarów. Wywołało szereg problemów emocjonalnych: 80% Amerykanek jest niezadowolona ze swego wyglądu. Pod kątem otyłości Polki plasują się w Europie na 9, a Polacy na 6 miejscu (40% mężczyzn i 28% kobiet ma nadwagę).

Dlaczego ten kongres jest tak bardzo ważny?

Aż dwie z siedmiu zasad, którymi w swoim życiu kierował się Leonardo da Vinci dotyczyły odpowiedniego traktowania swojego ciała. Ten geniusz wiedział, że tylko gdy zadba o to wyjątkowo istotne narzędzie, będzie o wiele skuteczniejszy w swoich dokonaniach, niż gdyby tego nie robił. Dlatego stosował szereg prostych zasad rządzących odżywianiem i poddawał ciało regularnemu treningowi, przez co - o czym niewiele osób wie - wyróżniał się niebywałą siłą, świetnie jeździł konno i dobrze wglądał. Jego ciało, a co za tym idzie, mózg, działały bardzo sprawnie, a on robił z niego rewelacyjny użytek tworząc swoje dzieła i wynalazki.

Uniknij problemów z ciałem, rozwiąż je szybko lub wykorzystaj ciało najbardziej efektywny sposób!

Zapisz się i popraw wygląd, schudnij, zwiększ witalność, podnieś kondycję swojego ciała. Naucz się w prosty sposób odżywiać zdrowo, bez poczucia, że coś tracisz. Dowiedz się jak w prosty sposób zredukować stres i lepiej wykorzystując ciało aby podnieść swoje efekty zawodowe.

Dodano: 10 grudnia 2015
Data aktualizacji: 10 grudnia 2015
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.