Jesteś na:

Coś dla zdrowia, czyli zdrowa żywność od polskiego producenta – Vivio

16 18 20

Nie za każdą modą trzeba podążać, jednak gdy w grę wchodzi nasze zdrowie i lepsze samopoczucie warto zawalczyć o siebie. Wśród aktualnych trendów żywnościowych da się zauważyć większy zwrot ku naturze, zainteresowanie ekologicznymi produktami, żywnością o starożytnym rodowodzie. Takie propozycje stają się dziś obiektem pożądania, co jest wynikiem zwiększonej świadomości społeczeństwa – tym razem moda przychodzi z korzyścią dla naszego zdrowia i urody! Poznaj trendy żywieniowe promowane przez zaufaną markę.

Zdrowa żywność Vivio

ViVio to polska marka, pod której szyldem na rynku kilka lat temu po raz pierwszy pojawiła się coś dla zdrowia zdrowa żywność sklep internetowyzdrowa, dietetyczna żywność, produkty EKO, suplementy diety i naturalne kosmetyki. Dziś jej asortyment został znacznie poszerzony i z jednej strony uzupełniają go nowinki żywieniowe, z drugiej zaś produkty o bardzo korzystnym działaniu na organizm człowieka, niejednokrotnie dziś zapomniane. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Fenomen prawidłowej diety docenili już liczni sportowcy, maratończycy, osoby aktywne fizycznie, trenerzy personalni, którzy swój jadłospis na co dzień wzbogacają sprawdzonymi produktami marki ViVio. Taka współpraca cieszy i z całą pewnością może zostać uznana za udaną! Marka ViVio to jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce, nagrodzona w rankingu “Gazeli Biznesu”, której zaufało już tysiące osób. W swojej działalności korzysta z doświadczenia dietetyków oraz pasjonatów zdrowego stylu życia i odżywiania. To klucz do sukcesu!

Czym warto się zainteresować, czyli zdrowe propozycje od ViVio

Zamienniki cukru

Dostępność słodzików na rynku jest tak duża, że z łatwością można zastąpić tradycyjny biały cukier lepszym zamiennikiem. Jeśli nie wyobrażasz sobie życia bez słodkiego smaku ciast i innych wypieków możesz śmiało skorzystać z propozycji ViVio. W ofercie znajdują się produkty idealne dla Ciebie – erytrol, stewia, melasa, syrop z agawy, ksylitol, cukier kokosowy. W zależności od preferencji ostateczny wybór należy do Ciebie!

Rośliny zbożowe

Swoje odrodzenie przeżywają dziś starożytne zboża. Wprowadzają do kuchni nowy smak i co najważniejsze dostarczają składników odżywczych, niespotykanych np. w pszenicy. Do tego wiele z nich jest bezglutenowych, co stawia szereg możliwości kulinarnych przed osobami chorymi na celiakię. Amarantus, quinoa, kasza gryczana, proso, orkisz, jęczmień to po te zboża warto dziś sięgać, ufając diecie naszych przodków, zapewniającej im niegdyś długowieczność i witalność. Inspiracji na wykorzystanie tych produktów w kuchni możesz zawsze szukać na stronie vivio.pl.

Polskie produkty

Część produktów marki ViVio pochodzi z lokalnych gospodarstw. Przykładowo BIO mąki pozyskiwane są z bieszczadzkich gospodarstw rolnych, posiadających certyfikaty ekologiczne. Tereny te są wolne od zanieczyszczeń, a tym samym najbliższe naturze. Sięgając po nie wspierasz lokalne gospodarstwa i korzystasz z dobrodziejstw płynących ze spożywania produktów ekologicznych.

Żywność ekologiczna

Przepisy prawa unijnego mówią, że żywność oznaczana symbolem BIO w co najmniej 95% pochodzi z upraw ekologicznych. W praktyce oznacza to, że nie jest skażona antybiotykami, syntetycznymi dodatkami, ani substancjami obecnymi w żywności konwencjonalnej, które działają niekorzystnie na mikroflorę układu pokarmowego. Jest oznaczona charakterystycznym symbolem UE – listkiem z dwunastu gwiazdek na zielonym tle.

EKO produkty, jakie oferuje marka ViVio to m.in. BIO soki, mąki, probiotyki i kosmetyki naturalne, z którymi warto bliżej się zapoznać.

Produkty bezglutenowe, dla wegetarian i sportowców

Marka ViVio jest przede wszystkim przyjazna osobom, które decydują się samodzielnie lub są zmuszone do prowadzenia specyficznej diety. To dlatego stale uzupełnia asortyment o produkty przeznaczone dla wegetarianów i wegan, żywność dedykowaną sportowcom, czy alergikom nietolerującym glutenu.

Już teraz możesz zapoznać się ze wszystkimi propozycjami i produktami marki ViVio odwiedzając sklep internetowy cosdlazdrowia.pl.

Kup dietę już za 20zł

Zobacz >>

Opublikowano ponad miesiąc temu
Oceń artykuł
Autor artykułu:

Twoja opinia jest ważna. Zarówno dla nas jak i innych osób korzystających z naszego serwisu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Obowiązkowe pola są oznaczone

Chcesz być na bieżąco?