Jesteś na:

Buraki wspomagają życie seksualne

16 18 20

To powszechne warzywo jak się okazuje kryje przed nami jeszcze wiele tajemnic! Warto włączyć je do diety z wielu powodów.

Buraki na problemy w łóżku

Buraki ważne są w diecie osób odchudzających się, bowiem wspomagają trawienie. Kobiety dzięki burakom szybko uzupełnią utratę żelaza po menopauzie, a także łagodzą objawy menopauzy. Buraki wpływają także na układ krwionośny, co z pewnością odniesie wiele pozytywnych skutków w diecie sportowców i mężczyzn.

Wszystko to dzięki cennym azotynom, które zawierają. Głównym celem tych substancji jest rozszerzenie naczyń krwionośnych. Dzięki nim trening może być jeszcze bardziej wydajniejszy! Zwiększają one transport tlenu z i do mięśni. Największe efekty odczują osoby, które uprawiają intensywne sporty beztlenowe jak biegacze czy pływacy. Jednak to jeszcze nie wszystko!

To także świetna wiadomość dla Panów. Azotyny zawarte w burakach rozszerzają wszystkie naczynia krwionośne, także te w narządach płciowych. Dzięki temu poprawiają jakość erekcji i zwiększają intensywność doznań. Warto także wziąć pod uwagę inne naturalne afrodyzjaki, które wspomogą życie seksualne.

Kup dietę już teraz !
Już za 20zł ! Tabela zamienników GRATIS !
Oceń
Buraki wspomagają życie seksualne - 5.0/10. Oddano 9 głosy.
ponad miesiąc temu

Twoja opinia jest ważna. Zarówno dla nas jak i innych osób korzystających z naszego serwisu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Obowiązkowe pola są oznaczone

Chcesz być na bieżąco?