Jesteś na:

Dieta wegetariańska

Dieta wegetariańska w ciąży – wady i zalety, jadłospis

Paulina Grupa ponad miesiąc temu

Ciąża to okres w życiu kobiety, w którym musi ona zwrócić szczególną uwagę na jakość stosowanej diety. Ważne jest, aby dostarczyć wszystkich, niezbędnych dla rozwijającego się dziecka składników odżywczych. Czy będąc na diecie wegetariańskiej podczas ciąży, można sprostać zwiększonemu zapotrzebowaniu żywieniowemu?

Witarianizm – zasady, wady i zalety, przepisy

Paulina Hetwer ponad miesiąc temu

Witarianizm to najbardziej surowa dieta na świecie. Dosłownie i w przenośni. Czy można wyobrazić sobie życie bez ciepłego posiłku? Jak żyją witarianie i jakie korzyści przynosi dieta raw food ?

Produkty dla wegetarian i nie tylko

Bonavita.pl ponad miesiąc temu

Dieta wegetariańska ma swoje wady i zalety. Osoby, które się na nią decydują muszą zadbać o dobrze zbilansowaną dietę, zapewniającą im wszystkie niezbędne składniki, których niedobory mogą wystąpić po wykluczeniu z diety mięsa i jego pochodnych.

Czy dieta wegetariańska może być skutecznym sposobem na odchudzanie? Wypróbuj przepisy!

Magdalena Mirta ponad miesiąc temu

Czy dieta wegetariańska jest kolejną dietą cud, która pozwoli nam szybko zrzucić zbędne kilogramy? Przekonaj się sam!

Na czym polega dieta wegetariańska? Poznajmy jej wady i zalety

Magdalena Mirta ponad miesiąc temu

Dieta wegetariańska powszechna jest w każdej kulturze. Często przechodzą na nią ludzie bez żadnych powódek ideologicznych, a z czystej chęci podjęcia zdrowego stylu życia. Czy dieta wegetariańska jest na pewno dobrym rozwiązaniem? Przekonaj się i poznaj wady i zalety diety bezmięsnej.