Jesteś na:

Sonia Walla

Oceń mnie
Sonia Walla - 2.6/5. Oddano 11 głosy.

Polecam przeczytać

O mnie

Sonia Walla

Absolwentka dietetyki zafascynowana wpływem odżywiania na zdrowie i jakość życia. Pasjonuje się fizjologią człowieka, medycyną – także tą alternatywną – oraz holistyczną dietoterapią.

Poza wykształceniem kierunkowym, stale poszerza swoją wiedzę przez uczestnictwo w certyfikowanych szkoleniach i kursach o tematyce żywieniowej, szczególnie interesując się zagadnieniami dietetyki klinicznej. W swoich artykułach zawsze stara się powoływać na aktualne publikacje naukowe i obiektywnie przedstawiać wszystkie zagadnienia związane z szeroko pojmowanym zdrowym odżywianiem.

Swoją przygodę z dietetyką rozpoczęła od zrzucenia pokaźnej ilości kilogramów i mając za sobą liczne porażki i sukcesy w tym aspekcie wie, jak trudny jest to proces. Dzięki swoim osobistym doświadczeniom dobrze rozumie i stara się pomóc swoim pacjentom podczas ich zmagań o zdrową sylwetkę.

Prywatnie jest niereformowalną gadułą i wulkanem energii. W wolnych chwilach trenuje amatorsko na siłowni i prowadzi bloga: https://dietetycja.blogspot.com

Wyznaje pogląd, że dieta to coś więcej niż liczenie kalorii i ma nadzieję przekonać do tego wszystkich niedowiarków.

Oceń mnie
Sonia Walla - 2.6/5. Oddano 11 głosy.

Artykuły

Kontakt

Dane kontaktowe

Wyślij do nas wiadomość

Jeśli masz do nas jakieś pytanie, skorzystaj z poniższego formularza.