Jesteś na:
Ostatnio dodane
Zobacz wszystkie

Ukryte teorie osobowości i stereotypy i ich moc budowania pierwszego wrażenia.

Czy potrafisz określić swoją samoocenę? Dowiedz się od czego zależy jej wysoka bądź niska wartość!

Czujesz, że zaistniały problem Cię przerasta, ale nie wiesz gdzie szukać pomocy? Zastanów się nad podstawą Twojego problemu i wybierz odpowiedniego specjalistę.

Współcześnie coraz więcej osób korzysta z pomocy specjalistów w obszarze zdrowia psychicznego – psychologów, psychoterapeutów czy psychiatrów. Z pewnością wskazuje to na pozytywne zmiany w naszym społeczeństwie.

Negatywne konsekwencje uzależnień behawioralnych w dzisiejszych czasach przejawiają się głównie w uzależnieniu od technologi, hazardu, pracy bądź seksu.

Zobacz jak negatywne przekonania kształtują Twoje działanie w życiu i hamują Twój rozwój. Sprawdź jak je zmienić i osiągnąć sukces oraz poprawić zadowolenie z życia.

W naszym życiu niezwykle istotną rolę odgrywają przekonania, o których nie jesteśmy świadomi. Wpływają one znacząco na sposób postrzegania rzeczywistości i interpretacji sytuacji, w których się znaleźliśmy. Dowiedz się o nich więcej i wyeliminuj te negatywne!

Dowiedz się czym różnią się osoby wewnątrz- i zewnątrzsterowne. Poznaj swój typ i zamień słabe strony swojej osobowości.

Poczucie własnego szczęścia w dużej mierze zależy od sposobu i zakresu kontroli nad własnym życiem. Dowiedz się o zależności kontroli i poziomu zadowolenia, określ cechy własnej osobowości i buduj własne szczęście.