Jesteś na:

Agnieszka Galas-Konsor

Oceń mnie
Agnieszka Galas-Konsor - 2.2/5. Oddano 26 głosy.

Polecam przeczytać

O mnie

Agnieszka Galas-Konsor

Psycholog, psychodietetyk, konsultant żywieniowy.

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim i studia na kierunku psychodietetyki na Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu. Ogromna chęć do dzielenia się swoją wiedzą z innymi popchnęła ją również w kierunku poradnictwa żywieniowego, które ukończyła w szkole podyplomowej w Warszawskim Instytucie Żywności i Żywienia oraz pedagogiki ukończonej na Akademii Ignatanum w Krakowie.

Po obszernej i wielokierunkowej edukacji spełnia się w zawodzie psychodietetyka. Swoje doświadczenie i pomysły pomogły jej w tworzeniu autorskiego programu wychowawczo-edukacyjnego “Lubię warzywa”, który został zrealizowany w latach 2012-2013 wśród dzieci w wieku przedszkolnym.

Jest współzałożycielką i aktywnym członkiem Towarzystwa Psychodietetyki we Wrocławiu. Zawód psychodietetyczki dzieli z obowiązkami wykładowcy w Centrum Edukacyjnym “Nova”.

Na co dzień kochająca mama i pasjonatka malarstwa. Uwielbia gotować i eksperymentować w kuchni. Dostojewski, Witkacy, Gombrowicz i Kant to dla niej idealna pożywka dla intelektu.

Oceń mnie
Agnieszka Galas-Konsor - 2.2/5. Oddano 26 głosy.

Artykuły

Kontakt

Dane kontaktowe

Wyślij do nas wiadomość

Jeśli masz do nas jakieś pytanie, skorzystaj z poniższego formularza.